15. edycja Biegu Narciarskiego o Puchar im. adw. Porzyckiego

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i TurystykiNRA zaprasza na 15. edycję Biegu Narciarskiego o Puchar im. adw. Ryszarda Porzyckiego. Sportowe zmagania zaplanowano na 2-6 stycznia 2020 r. w Jakuszycach.

Bieg jest organizowany dla upamiętnienia dokonań adwokata Ryszarda Porzyckiego, kultywowania dobrych tradycji koleżeńskich w środowisku prawników, popularyzacji zdrowego wypoczynku i dbałości o środowisko naturalne.

Adwokat Ryszard Porzycki (1941 – 2005) - znakomity opolski adwokat. Wychowawca wielu pokoleń adwokackiej młodzieży. Człowiek otwartego serca i niezwykłej życzliwości. Patriota a z charakteru góral. Kryniczanin z pochodzenia - co z pewnością miało wpływ na Jego umiłowanie gór i entuzjazm do narciarstwa – głównie biegowego. Uczestnik wielu edycji „Biegu Piastów”. Działacz międzynarodowego stowarzyszenia SKILEX International, wieloletni członek władz Klubu Prawników Polskich Polskilex Sekcja Polska Skilex  International. Organizator pierwszego w tej części Europy Kongresu Prawniczego SKILEX w roku 1993 w Zakopanem. Nauczył nas biegać na nartach.

15. Bieg Narciarski jego imienia odbędzie sie 2-6 stycznia 2020 r.

(czytaj zaproszenie i program)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Termin zgłoszeń  mija 30 listopada 2019 pocztą elektroniczną na dwa adresy: kontakt@jakuszyce-biathlon.pl i andrzej.wosinski@adwokatura.pl wraz z wpłatą 750 zł od osoby/360 zł dziecko do 10 lat/ (obejmującą, pobyt, dwa posiłki dziennie, start w zawodach, udział w uroczystej kolacji, wszystkie zajęcia) albo 80 zł sam start w zawodach na rachunek:

     
Hotel BIATHLON Sport & Spa, Jakuszyce 7; 58-580 Szklarska Poręba
PKO BP 30 1020 2124 0000 8402 0181 7667

Strona Biegu Narciarskiego

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski