19. Memoriał im. adwokata Ryszarda Porzyckiego

  • Już po raz 19-sty odbył się Memoriał im. adwokata Ryszarda Porzyckiego.
  • To cykliczne wydarzenie integracyjno-szkoleniowe -pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej i w partnerstwie z Warszawskim Okręgowym Związkiem Narciarskim.

Program imprezy opracował komandor adw. Andrzej Wosiński a temat konferencji z zakresu prawa sportowego adw. Ludwik Żukowski.

19. edycja Biegu Narciarskiego o Puchar im. adw.R.Porzyckiego odbywała się 4-6 stycznia br. w całkiem nowych uwarunkowaniach formalnych z uwagi na uruchomienie niespełna rok wcześniej na Polanie Jakuszyckiej największego w Europie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka

Uczestnicy Memoriału wzięli udział w biegach memoriałowych, a następnie w konferencji na temat Dopingu w Sporcie. Wykładowcą był dr Andrzej Pokrywka – doradca naukowy POLADA. Po wykładzie odbyła sie dyskusja z uczestnikami, która przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych z uwagi na interesujący temat i wiele pytań uczestników szkolenia. Dotyczyły one dietetyki, suplementacji, wysiłku sportowego i prawa antydopingowego.

W sobotę 6 stycznia 2024 r. odbyły się dwie sesje szkoleń technicznych z udziałem instruktorów biegów narciarskich. Udział w szkoleniach był masowy, a uczestnicy wysoko ocenili prowadzących zajęcia i swe korzyści z udziału w nich.

Po zajęciach terenowych, wczesnym wieczorem w Sali Hotelu Biathlon odbył się recital gitarzysty klasycznego Dmytro Holovenko.

Uroczyste zakończenie Memoriału i wręczanie medali i pucharów połączone z poczęstunkiem odbyło się w wyłączonej dla uczestników Sali restauracji Hotelu Biathlon. Uroczystość została bardzo pozytywnie oceniona przez uczestników, którzy długo wymieniali się swymi impresjami i wyrażali chęć u

Lokalnym partnerem administracyjno-biurowym i akomodacyjnym organizatora był Hotel Biathlon w Jakuszycach.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski