41. Mistrzostwa Polski Adwokatów w tenisie w Warszawie


41. Mistrzostwa Polski Adwokatów w tenisie odbędą się w dniach 20 – 22 czerwca w Warszawie na kortach Klubu Sportowego Warszawianka.

Turniej zostanie rozegrany na kortach o nawierzchni ziemnej (Clay). Zawody rozpoczną się od losowania gier, które odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 r. o godzinie 19:00 w Klubie Sportowym Warszawianka (Restauracja 4Czwarte, ul. Piaseczyńska 71, Warszawa Budynek klubowy na terenie kortów)

Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw wyznaczono na godzinę 9:30 w dniu 20 czerwca 2019 r. na kortach tenisowych Klubu Sportowego Warszawianka, Warszawa ul. Piaseczyńska 7.

Każdy z uczestników biorących udział w turnieju zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych do gry w tenisa oraz o udziale w Mistrzostwach Polski Adwokatów na własne ryzyko i odpowiedzialność. Oświadczenie znajduje się w formularzu zgłoszeniowym - formularz do pobrania poniżej:

(pobierz formularz)

Ubezpieczenie od zdarzeń losowych związanych z turniejem uczestnicy dokonują we własnym zakresie.

W turnieju mogą wziąć udział adwokaci i aplikanci adwokaccy oraz najbliżsi uczestników, o ile spełniają kryteria określone we wskazanych kategoriach turniejowych. Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 7 czerwca 2019 r. na adres e-mail: joanna@amazing.pl (w temacie wiadomości należy wpisać: "MISTRZOSTWA ADWOKATÓW W TENISIE", lub pisemnie na adres: Amazing, ul. Piaseczyńska 71, 00-765 Warszawa


Wpisowe wynosi:
1. 450,00 zł od adwokatów
2. 300,00 zł od aplikantów adwokackich i obejmuje udział w grach oraz udział w imprezach towarzyszących dla wszystkich uczestników niezależnie od udziału w grach. Wpisowe nie obejmuje kosztów zakwaterowania, które uczestnicy ponoszą we własnym zakresie, dokonując rezerwacji pokoi hotelowych samodzielnie.

Wpisowe należy uiścić przelewem na rachunek bankowy: Numer konta Amazing 85 1950 0001 2006 0047 0857 0002
Amazing S.C., ul. Olszowa 15, 05-400 Otwock z dopiskiem "MISTRZOSTWA ADWOKATÓW W TENISIE" w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 czerwca 2019 r. W tytule przelewu proszę podać imiona i nazwiska wszystkich osób, których przelew dotyczy.


W przypadku niedokonania przelewu wpisowego we wskazanym powyżej terminie istnieje możliwość wpłaty gotówkowej w dniu losowania, jednakże kwota wpisowego płaconego gotówką wynosi 500,00 zł dla adwokatów oraz 350,00 zł dla aplikantów adwokackich.

Turniej odbędzie się na kortach Klubu Sportowego Warszawianka KS Warszawianka, ul. Piaseczyńska 71, Warszawa.

Organizatorzy: adw Jarosław Kowalewski i adw Piotr Dobrzański.

(czytaj program turnieju)

(czytaj szczegóły Turnieju, w tym rekomendacje noclegów)

Turniej odbędzie się w następujących kategoriach:


I. PANIE
• gra pojedyncza - kategoria open oraz 40+
• gra podwójna


II. PANOWIE
• gra pojedyncza - kategoria open
• kategoria 35+
• kategoria 45+
• kategoria 55+
• kategoria 65+
• gra podwójna – kategoria 80+ suma wieku obydwu partnerów


III. KATEGORIE DODATKOWE
• turniej mikst w kategorii open
• turniej pocieszenia
• turniej gości
• turniej VIP (dla sponsorów i patronów medialnych Mistrzostw)

Organizator może podjąć decyzję o odwołaniu lub połączeniu niektórych kategorii w zależności od liczby zgłoszeń uczestników. Zawody zostaną rozegrane w oparciu o zasady opisane w Regulaminie Turniejowym Polskiego Związku Tenisowego zamieszczony na stronie internetowej Związku.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry