46. Jesienny Rajd Tatrzański - zaproszenie 1-6 października

Sędziowie krakowscy zapraszają na 46. Jesienny Rajd Tatrzański od 1 do 6 października 2019 r. Zaproszenie skierowane jest do pracowników wymiaru sprawiedliwości.

Celem rajdu jest integracja środowisk prawniczych, poznanie flory, fauny, historii Tatr i Podtatrza, propagowanie aktywnego, zdrowego wypoczynku.

Trasa rajdu wiedzie przez Tatry Zachodnie po stronie polskiej i słowackiej. Baza rajdu będzie w Domu Wczasowym Rewita w Zakopanem.

Koszt rajdu 895 zł za osobę.

W programie przewidziano: szczyty po stronie słowackiej Rohacze (Ostry i Płaczliwy), Siwy Wierch, Osobita (bez wejścia na wierzchołek - rezerwat), Brestowa, Salatyn, po stronie polskiej Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy, Giewont, Wołowiec (od strony słowackiej), Rakoń (od strony słowackiej), Grześ (od strony słowackiej), wycieczki do schronisk: w Dolinie Zuberskiej (Zwierówka), w Dolinie Kościeliskiej, w Dolinie Chochołowskiej, w Dolinie Gąsiennicowej do schroniska Murowaniec, wycieczka do Stawów Rohackich.

Opłaty za pobyt pokrywają uczestnicy Rajdu za siebie i swoich gości. Zgłoszeniem udziału w Rajdzie jest dokonanie rezerwacji miejsca do dnia 31 maja 2019 r. na adres mailowy rezerwacje-zakopane@rewita.pl

Po potwierdzeniu przez Oddział Rewita Zakopane zgłoszenia, wniesienie opłaty rezerwacyjnej z dopiskiem "46 Rajd" do dnia 30 czerwca 2019 r. w kwocie 300 zł na konto bankowe numer 38 1240 6292 1111 0010 3709 0741.
Pozostałą kwotę 595 zł należy wpłacić do dnia 31 sierpnia 2019 r na ww. konto bankowe również z dopiskiem "46 Rajd".

Kontakt do organizatorów: janusz.bociaga@op.pl

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry