Adwokaci w 30. Biegu Niepodległości w Warszawie


30. Bieg Niepodległości w Warszawie -  największy uliczny bieg w Polsce, wystartował 11 listopada br. o godz. 11.11. Wśród 18 tysięcy osób, które pomimo zimnej aury stawiły się na starcie – nie zabrakło również Drużyny Adwokackiej.

Uczestnicy ponad 100 -osobowej Drużyny pokonali głównymi ulicami miasta dystans 10 km. Biegacze ubrani w białe i czerwone koszulki utworzyli na ulicach Warszawy „żywą” flagę, która rozciągała się na całej trasie biegu.

We współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie zorganizowała podczas trwania Biegu Niepodległości tzw. Strefę Mecenasa, w której uczestnicy biegu, kibice, a także sympatycy naszych Izb, mogli się ogrzać, napić herbaty i poczęstować gorącym żurkiem oraz czekoladkami wypełnionymi kremowym nadzieniem o smaku likieru adwokat. Strefa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a udział adwokatów oraz radców prawnych został bardzo pozytywnie przez wszystkich odebrany.

Otuchy biegaczom dodawał m.in. adw. Andrzej Orliński - wicedziekan ORA w Warszawie.

W Drużynie Adwokackiej najszybszą zawodniczką była adw. Agnieszka Zwierzyńska, która dobiegła do mety z czasem 44 min. 50 s., druga adw. Anna Polak z czasem  49 min. 45 s., trzecia adw. Ewa Bargiel – Morawska z czasem  50 min.

Bardzo duży sukces odniósł nasz kolega apl. adw. Aleksander Dragan z czasem 31 min. 37 s., który był pierwszy w naszej klasyfikacji i uzyskał 12 na liście wszystkich uczestników biegu! Bardzo dobre czasy miał też adw. Marcin Stupak z czasem 34 min.  24 s. i adw. Michał Klimowicz z czasem 38 min.  21 s.    

W biegu wystartowali też: adw. Andrzej Zwara – członek NRA, prezes Ośrodka Badawczego Adwokatury; adw. Luka Szaranowicz – członek ORA Warszawa, adw. Kamil Szmid - członek ORA Warszawa.

Każdy uczestnik Drużyny Adwokackiej otrzymał pamiątkowy dyplom. Trzy najlepsze czasy wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami.

Za pomoc przy sprawach organizacyjnych dziękujemy adwokatowi Bartłomiejowi Lewandowskiemu i aplikantowi adwokackiemu Zbigniewowi Mindzie z żoną Elżbietą.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom biegu i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki uczestników Biegu znajdują się w załączonym pliku.

(zobacz wyniki)

adw. Monika Rajska, przewodnicząca Komisji

adw. Anna Malinowska, członek Komisji

adw. Magdalena Niegierewicz, członek Komisji

adw. Joanna Tkaczyk, członek Komisji

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry