Adwokaci w 30. Biegu Powstania Warszawskiego

Adwokaci, jak co roku, wzięli udział w Biegu Powstania Warszawskiego, który odbył się 7 sierpnia br. po raz 30. Biegacze w ten sposób upamiętniają Powstańców.

Z uwagi na epidemię, Bieg nie odbył się w roku 2020, a w tym roku organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników. Biegacze mieli do pokonania tylko jedną, 10-kilometrową trasę, a startujący podzieleni zostali na osiem grup, ruszających co 15 minut. Ograniczona zostałą też mocno liczba uczestników.

Adwokaci biorący udział w Biegu mogli przygotować się, a potem odpocząć w Strefie Adwokata, gdzie również zostali nagrodzeni najlepsi biegacze z adwokackiej grupy. Nagrody wręczał adw. Przemysław Rosati, prezes NRA. Dla uczestników Biegu NRA przygotowała też zielone czapki z logo Adwokatury oraz silikonowe bransoletki. W biegu wziął udział i ukończył go z dobrym wynikiem adw. Bartosz Tiutiunik, wiceprezes NRA.

W grupie adwokackiej na dystansie 10 km najszybszą biegaczką była adw. Zuzanna Taranczewska, najszybszym biegaczem zaś adw. Krzysztof Feluch.

Najstarszym uczestnikiem Biegu w grupie adwokatów był mecenas Janusz Śliwa, a najmłodszą uczestniczką adw. Anna Nowicka.

Dodatkowo NRA ufundowała nagrody dla najszybszych warszawiaków na mecie z grupy kobiet i mężczyzn.

 


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry