Adwokatów I Mistrzostwa Polski w Półmaratonie


Adwokatów I Mistrzostwa Polski w Półmaratonie odbyły się 11 września w Zielonej Górze. Sportowe wydarzenie zorganizowała izba adwokacka w Zielonej Górze we współpracy z Naczelną Radą Adwokacką.

Na starcie biegu pojawili się adwokaci z całej Polski, w tym z Warszawy, Poznania, Lublina, Zielonej Góry, Kłodawy, Świebodzina, Szczecina, Leszna, Tarnowa i Nowej Soli.

Przed oficjalnym rozpoczęciem rywalizacji, dziekan Krzysztof Seweryn Szymański życzył wszystkim zawodnikom powodzenia. Pierwszy na mecie wśród adwokatów zameldował się mecenas Maciej Opalski z Warszawy, który uzyskał imponujący czas 1:23:38. Drugi wśród panów był adw. Maciej Łuczyński z Kłodawy z czasem 1:44:47. Na trzecim miejscu uplasował się adw. Andrzej Dudkowiak z Zielonej Góry z wynikiem 1:49:06.

Wśród pań zwyciężczynią okazała się faworytka biegu, adw. Grażyna Dudkowiak z wynikiem, 1:46:09. Druga na mecie zameldowała się adw. Magdalena Zoryło-Kopeć z czasem 1:49:09. Miejsce trzecie zajęła adw. Marta Hała z Tarnowa z wynikiem 1:52:21.

Dla zwycięzców biegu Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, adw. Andrzej Zwara ufundował cenne nagrody – zegarki m-ki Garmin.

adw. Magdalena Zoryło-Kopeć


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/