Aleksander Doba gościem spływu adwokatów Brdą

Zakończył się już XVIII Spływ Kajakowy Adwokatów Brdą im. adw. Romana Latosa. W tegorocznej edycji wzięło udział 37 osób, a trasa spływu wynosiła ok. 55 km. Gościem specjalnym wydarzenia był Aleksander Doba, który przepłynął z adwokatami całą trasę.

Trasa podzielona na trzy dni przebiegała w odcinkach: Mylof-Brda, Brda-Gołąbek, Gołąbek-Świt. W ramach Spływu odbyły się także dwa spotkania towarzyszące. Drugiego dnia (1 sierpnia) prof. UG dr hab. Kamil Zeidler wygłosił wykład na temat filozofii w prawie. Trzeciego dnia gość specjalny, Aleksander Doba, opowiedział o swoich dokonaniach i wyprawach transatlantyckich, dzieląc się doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat żeglarstwa i kajakarstwa. Uczestnicy nie żałowali pytań, na które gość z chęcią odpowiadał ilustrując wykład licznymi zdjęciami ze swoich podróży. 

Już tradycyjnie adwokaci rozegrali towarzyski mecz piłki siatkowej. Gra odbyła się w poszanowaniu zasad fair-play, jednak z ogromnym poświęceniem obu drużyn. 

Uczestnicy spływu spędzili cztery dni podziwiając piękno rzeki Brdy i Borów Tucholskich.

Organizatorzy dziękują wszystkim biorącym udział, szczególnie prof. UG dr hab. Kamilowi Zeidlerowi, który wygłosił wykład oraz Aleksandrze Dobie - człowiekowi podziwianemu nie tylko za jego dokonania, ale także za otwartość i serdeczność, których adwokaci doświadczyli podczas spływu. 

autor zdjęć - Przemysław Obarski

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry