Biegnę dla tych, którzy marzą by chodzić - akcja charytatywna


"Biegnę dla tych, którzy marzą by chodzić" to akcja charytatywna Zakonu Maltańskiego Ekstremalnie. Naczelna Rada Adwokacka objęła patronatem wydarzenie i zachęca adwokatów i aplikantów adwokackich do włączenia się w nie. 

"Biegnę dla tych, którzy marzą, by chodzić" to projekt sportowo-charytatywny. Na starcie 44. maratonu w Dębnie (2 kwietnia 2017 r.) staną dawni mistrzowie , którzy niczego nie muszą już w sporcie udowadniać, a którzy podjęli ogromny wysiłek profesjonalnych przygotowań, by pobiec dla tych, którzy marzą by chodzić.

Jerzy Skarżyński po 25 latach od zakończenia zawodowej kariery maratończyka, ponownie stanie na starcie maratonu – 2 kwietnia 2017 r. Zgodził się podjąć kilkumiesięczny trud profesjonalnych przygotowań dla podopiecznych Zakonu Maltańskiego. Jest on autorem książki pt. „Biegiem przez życie” – okrzykniętej „biblią” maratończyków. Jest wielokrotnym medalistą MP w biegach długich, 3-krotny medalistą MP w maratonie z rekordem życiowym 2:11:42.

Obok niego debiutant w biegach długich, jeden z najlepszych windsurferów na świecie, Przemek Miarczyński oraz aktorka Karolina Gorczyca.

Zakon Maltański Ekstremalnie stał się programem wspierającym działalność dobroczynną, jak również programem motywacyjnym dla wielu osób.

Celem trzeciej akcji jest wsparcie finansowe obozów letnich, organizowanych przez Związek Polskich Kawalerów Maltańskich i Fundację Maltańską dla dzieci niepełnosprawnych z najuboższych rodzin oraz doposażenie maltańskiego szpitala w Barczewie.

Darowiznę można przekazać na adres: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska”.
Nr rachunku bankowego: PKO BP S.A. 51 1020 1156 0000 7602 0089 7512
z dopiskiem „Maraton 2017”

Przygotowania do biegu można śledzić na stronie internetowej (zobacz stronę) i na Facebooku (zobacz wydarzenie na FB)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/