Do 31 lipca zapisy na Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

W imieniu Komandor regat adw. Anisy Gnacikowskiej zapraszamy na XIII edycję Adwokackich Mistrzostw Polski w Żeglarstwie, które odbędą się w dniach 23-26 sierpnia na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca. 

Organizatorem regat jest Komisja Integracji Środowiskowej Kultury Sportu i Turystyki NRA pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem. 

W tym roku mistrzostwa przeprowadzone zostaną na „Adwokackim Szlaku”: Węgorzewo, Kietlice, Ognisty Ptak.

W programie są sportowe emocje na wodzie na jachtach Twister 800, wyścigi krótko i długodystansowe, konkurencje na Najbardziej Wszechstronną Załogę.

Uczestników cekają też muzyczne atrakcje: 23 sierpnia koncert szantowy w Tawernie Keja w Węgorzewie, 24 sierpnia dyskoteka w zabytkowej Stanicy Wodnej Kietlice nad Mamrami,  25 sierpnia uroczyste zakończenie i ognisko na plaży w Hotelu Ognisty Ptak.

AMP w Żeglarstwie to wyjątkowa impreza, która już od 13 lat integruje adwokatów z całej Polski wokół żeglarstwa. Jej inicjatorem i Komandorem jest adw. Anisa Gnacikowska, która zawsze dbała integracyjny charakter regat oraz o wysoki poziom sportowy regat. Zapewniamy, że spotkacie tu ludzi, którzy lubią dreszcz rywalizacji i smak zwycięstwa. 

Zgłoszenia - załogami - przyjmowane są do 31 lipca. 

Formularz zgłoszeniowy, wypełniony i podpisany przez sternika nalezy przesłać na adres regatyamp@sailingevent.pl

(FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY)

Koszt uczestnictwa to 700 zł brutto za osobę. Warunkiem udziału w regatach jest wpłacenie do 31 lipca 2018 r. zaliczki na konto SAILING EVENT KAROL GÓRSKI, Ul. Obr. Westerplatte 4/19, Iława, PKO BP 87 1020 3583 0000 3502 0114 3577

Warunki udziału Do startu w Adwokackich Mistrzostwach Polski zostanie dopuszczona załoga, której sternik: posiada minimum stopień żeglarza jachtowego i jest adwokatem lub aplikantem adwokackim.

Szczegóły na stronie (zobacz stronę)Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry