Dołącz do grupy adwokatów Biegu Powstania Warszawskiego

Zachęcamy do zapisywania się do grupy adwokatów w XXV Biegu Powstania Warszawskiego.

Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę lipca (w tym roku będzie to 25 dzień tego miesiąca). Sportowcy wystartują sprzed stadionu Polonii w Warszawie i przebiegną ulicami Starego Miasta na dystansie 5 i 10 km.

Zapisywać można się do 21 czerwca 2015 roku. Do tego też dnia należy wpłacić 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki) na konto NRA: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego" i nazwiska osób, za które wpłacane są pieniądze. Aby otrzymać fakturę, prosimy o przesłanie danych na adres: dyrektor@nra.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: maria.kuligowska@highprofile.com.pl

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w strefie adwokata od godziny 18.00, a także w biurze NRA, w dniach 21-23 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”. Grupę adwokacką poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

Organizatorzy wręczą puchary zwycięzcom na dystansie 5 i 10 km, w kategorii pań i panów, a także najstarszemu i najmłodszemu uczestnikowi.

Szanowi Państwo,
Niestety limit miejsc dla adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego został wyczerpany. Zapraszamy do wzięcia udziały w biegu w przyszłym roku. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz Wydarzenia na FB 'Adwokaci w Biegu', gdzie będziemy informowali o ewentualnych wolnych miejscach. Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry