Drużyna adwokacka w 30. Biegu Niepodległości - zaproszenie

Podobnie jak w ubiegłych latach, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu organizuje Drużynę Adwokacką, która weźmie udział w 30. Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku w Warszawie.

Chętni adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy chcą pobiec w naszej Drużynie proszeni są o zapisywanie się  u adw. Anny Karoliny Malinowskiej, pod adresem mailowym: annamalinowska.am@gmail.com

Adwokaci nie rejestrują się za pomocą strony internetowej www.aktywnawarszawa.waw.pl.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, miasto, tel. kontaktowy, rozmiar koszulki, strefę startu oraz status np. adwokat, aplikant adwokacki lub osoba towarzysząca.

Uwaga - liczba miejsc w adwokackiej Drużynie ograniczona do 150 osób! Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 października 2018 roku. W przypadku dużego zainteresowania liczy się kolejność zgłoszeń. Mile widziani koleżanki i koledzy z innych izb wraz z osobami towarzyszącymi.

Tradycyjnie, każdy adwokat/aplikant adwokacki, który weźmie udział w Drużynie otrzyma pamiątkowy dyplom, a najlepsze trzy czasy w naszej drużynie wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone pucharami oraz komentarzami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. BECK.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku wraz z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie zostanie ustawiona wspólna STREFA MECENASA tj. namiot obok trasy Biegu Niepodległości, w którym serwowane będą ciepłe napoje i mały poczęstunek.


Serdecznie zapraszamy!

Adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji
Adw. Anna Karolina Malinowska - Sekcja Biegowa
Adw. Joanna Tkaczyk
Adw. Magdalena Niegierewicz

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski