Harmonogram ogólnopolskich imprez integracyjnych na 2016 r.

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA przedstawia harmonogram ogólnopolskich imprez integracyjnych, organizowanych przez Naczelną Radę Adwokacką i połączonych ze szkoleniem zawodowym, zaplanowanych na rok 2016.    

Od 9–10 kwietnia 2016 r. odbędą się V Otwarte Mistrzostwa w Brydżu Sportowym, organizowane przez Naczelną Radę Adwokacką i Okręgową Radę Adwokacką w Olsztynie.

Na dzień 16 kwietnia 2016 r. zaplanowane są III Mistrzostwa Strzeleckie Adwokatury, organizowane przez Naczelną Radę Adwokacką oraz Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu.

W dniach 11–15 maja 2016 r. miłośnicy jednośladów rowerowo-motocyklowych oraz wędrówek pieszych spotkają się w okolicach Koszalina, już po raz ósmy, na Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Adwokatów „Wiosna Riders 2016”, organizowanym przez Naczelną Radę Adwokacką i działający przy niej Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej, przy współpracy Okręgowych Rad Adwokackich w Łodzi i Lublinie.

W dniach 18-22 maja 2016 r. odbędzie się XXVI Ogólnopolski Rejs Adwokatów im. adw. Marii Budzanowskiej, organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką, Okręgową Radę Adwokacką w Olsztynie i jej Dziekana adw. Andrzeja Kozielskiego.

W dniach 26-29 maja 2016 r. w Pabianicach, odbywać się będą XXXVIII Mistrzostwa Adwokatury w Tenisie Ziemnym, organizowane wysiłkiem Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

W tym samym terminie, w dniach 26 do 29 maja 2016 r. będzie można aktywnie wypocząć podczas IX Ogólnopolskiego a XVII Izby Adwokackiej w Lublinie Rajdu Rowerowo-Pieszo-Motocyklowego Adwokatów „Janów Lubelski 2016”, organizowanego przez Naczelną Radę Adwokacką z Okręgową Radą Adwokacką w Lublinie.

W dniu 27 maja, w Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, otwarta zostanie wystawa „Tekst i jego wykonanie”, którą współorganizuje Naczelna Rada Adwokacka, a która potrwa do dnia 21 sierpnia 2016 r.

W dniu 23 lipca 2016 r. odbędzie się Bieg Powstania Warszawskiego, organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką pod osobistym patronatem adw. Andrzeja Zwary, prezesa NRA.

Natomiast od 27 do 31 lipca 2016 r. odbywać się będzie XV Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa, organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką, Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy, z osobistym zaangażowaniem adw. Justyny Mazur, dziekan izby.

W dniach od 24 do 28 sierpnia 2016 r. w Węgorzewie odbędą się Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie, organizowane przez Naczelną Radę Adwokacką z osobistym zaangażowaniem adw. Anisy Gnacikowskiej, członka NRA.

Na jesieni 2016 r. będzie miała miejsce Gonitwa końska na Warszawskim torze w Służewcu o Puchar Adwokatury, organizowana przez Naczelną Radę Adwokacką z pomocą Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i koordynowana przez adw. Monikę Rajską.

W dniach od 3 do 4 września 2016 r. odbędzie się XVII edycja Turnieju TOGA GOLF, będąca wspaniałą okazją dla poprawy i sprawdzenia swoich umiejętności w tym wymagającym sporcie, organizowanego przez Naczelną Radę Adwokacką przy współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Olsztynie.

W dniach od 8 do 11 września 2016 r. odbędzie się XXVII Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników, współorganizowana przez Naczelną Radę Adwokacką.

W dniach od 29 września do 1 października 2016 r., na świeżym powietrzu, odbędzie się V Adwokacki Rajd Nordic Walking i bieg przełajowy Adwokatury „Kołobrzeska Mila”, organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką oraz Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie i koordynowana przez adw. Agnieszkę Aleksandruk-Dutkiewicz,

W dniach od 6 do 10 października 2016 r. odbędzie się IX Pieszo-Rowerowo-Motocyklowy Bieszczadzki „Rajd Pogranicza 2016”, organizowany przez Naczelną Radę Adwokacką przy współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Rzeszowie.

W drugiej połowie października odbędą się Mistrzostwa w Wędkarstwie Spinningowym – organizowane przez Naczelną Radę Adwokacką oraz Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie,

Na przełom października i listopada 2016 r., planowana jest organizacja przez Naczelną Radę Adwokacką „Dni Kultury Adwokatury”, których dokładny program i termin zostaną podane w późniejszym czasie,

W dniach 17–20 listopada 2016 r., odbędą się II Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce, które Naczelna Rada Adwokacka współorganizuje z Okręgową Radą Adwokacką w Krakowie.

Do udziału w imprezach zaprasza adw. Stanisław Estreich, przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA. Szczegółowe informacje, regulaminy i wnioski zgłoszeniowe będą zamieszczane na stronie adwokatura.pl i stronach Okręgowych Rad Adwokackich współorganizujących poszczególne imprezy.

Kontakt: nra@nra.pl

(zobacz harmonogram - tabela)

(zobacz harmonogram wydarzeń)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry