I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku


I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku odbył się 17 grudnia. Turniej połączony był ze zbiórką pieniędzy na Fundację Podlaskie Hospicjum Onkologiczne z siedzibą w Nowej Woli k. Michałowa.

W organizację zaangażowali się członkowie Komisji ds. Sportu ORA w Białymstoku. Podczas turnieju, rozegranym w Hali Sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, można było nabyć ozdoby świąteczne przygotowane przez m.in. przez więźniów z Aresztu Śledczego w Białymstoku. Dochód ze sprzedaży przeznaczony był również na cele charytatywne.

W wydarzeniu brało udział dziesięć drużyn piłkarskich: Drewniaki (Łomża), ORA Białystok Adwokaci, Sąd Okręgowy w Białymstoku, Areszt Śledczy w Białymstoku, ORA Białystok Aplikanci, OIRP w Białymstoku, Sokół (Białystok), Izba Adwokacka w Warszawie, IPSO IURE (Lublin) oraz KMP w Białymstoku.

Podczas imprezy najmłodsi kibice mieli okazję wziąć udział w konkursach, w których nagrodami były medale, koszulki Jagiellonii Białystok oraz możliwość wyprowadzenia zawodnika Jagiellonii w rundzie wiosennej na mecz.

Uczestnicy turnieju zostali uhonorowani również przez klub piłkarski Jagiellonia Białystok nagrodą specjalną w postaci bezpłatnych wejściówek na mecz Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, który odbył się po turnieju na Stadionie Miejskim w Białymstoku o godz. 18.

Pierwsze miejsce oraz nagrodę główną podczas „I Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dziekana ORA w Białymstoku” zdobyła drużyna IPSO IURE z Lublina. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ORA Białystok Aplikanci. Trzecie miejsce przypadło piłkarzom z KMP w Białymstoku. Nagrody w imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku wręczyła dziekan, adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka.

W imieniu Izby Adwokackiej w Białymstoku serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji turnieju za rok. 

Fotorelacja z turnieju znajduje się na naszym fan page'u : (zobacz stronę)

 

Adw. Anna Gąsowska

Adw. Rafał Gulko


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/