II Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury TOGAVOLLEYBALL


II Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury TOGAVOLLEYBALL odbędą się od 18 do 20 listopada w Krakowie. 

Turniej wspiera finansowo Naczelna Rada Adwokacka, za pośrednictwem Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki oraz Krakowska Izba Adwokacka.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny, w skład których wchodzą prawnicy – profesjonaliści: adwokaci, radcowie prawni, sędziowie, komornicy, asystencji sędziów, referendarze, notariusze oraz aplikanci i asesorowie w tych zawodach. W sportowe szranki mogą też stanąć pracownicy kancelarii, pod warunkiem, że mają tytuł magistra prawa.

Drużyny, w których jest co najmniej troje adwokatów lub aplikantów adwokackich, z założenia muszą reprezentować jakąś część Adwokatury Polskiej (izbę, region, miasto) i te drużyny będą klasyfikowane w Mistrzostwach Polski Adwokatów. Inne drużyny nie muszą mieć w składzie adwokatów. Wszystkie drużyny walczą o Puchar Prezesa NRA w Otwartych Mistrzostwach Polski Adwokatury w Siatkówce.

Rozgrywki ponownie odbędą się w ośrodku Kolna w Krakowie, w dniach 18-20 listopada 2016 r. W piątek, od godziny 16.00 będzie można trenować na hali. Tego dnia również odbędzie się losowanie drużyn.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 19 listopada. Wieczorem odbędzie się uroczyste rozdanie nagród oraz Bal Siatkarza.

Koszt udziału w turnieju wynosi 445 zł od osoby i obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami, kolację i spotkanie integracyjne w piątek 18 listopada, trzy posiłki w sobotę, w tym uroczystą kolację przy muzyce oraz śniadanie w niedzielę. Ponadto dostęp raz dziennie do basenu i sauny lub siłowni i sauny, wodę w trakcie zawodów, obsługę sędziowską, serwis fotograficzny oraz pamiątkowy medal za uczestnictwo. Zapraszamy również kibiców i osoby towarzyszące.

Istnieje możliwość udziału bez noclegu w nocy z piątku na sobotę (koszt 300 zł) oraz także sam udział w turnieju bez noclegów (koszt 200 zł, w tym obiad i udział w balu). W tym przypadku koszt uwzględnia również tzw. opłatę startową. Wszystkie informacje zostaną rozesłane na adresy mailowe uczestników, po ich zgłoszeniu się.

Zgłoszeń należy dokonywać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.togavolleyball.pl. Do formularza konieczne jest załączenie potwierdzenia przelewu zaliczki 200 zł na konto Ośrodka „Kolna”. Dane do przelewu znajdują się w zakładce Kontakt. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20.10.2016 r. Po tym terminie warunkiem zgłoszenia jest uzyskanie potwierdzenia wolnych miejsc w ośrodku Kolna. Rezygnacja z udziału po 20 października 2016 r. i zwrot zaliczki jest uzależniony od zgody Ośrodka. Pozostałą kwotę należy wpłacić po zameldowaniu się w Ośrodku.

Wszelkie aktualne informacje i regulaminy znajdują się na stronie www.togavolleyball.pl .

W imieniu Organizatorów
adwokat Aurelia Koksztys-Łuć
adwokat Bartosz Łuć


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/