III Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Piłce Halowej

III Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej w Halowej Piłce Nożnej odbędzie się 22-24 listopada 2019 r. w Zawoi.

Do udziału zapraszają Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem adw. Stanisława Peruckiego, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej oraz adw. Stanisława Estreicha – przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, a także Naczelnej Rady Adwokackiej.

Koszt udziału w imprezie wynosi 550 zł od osoby. Wpłat nalezy dokonać w terminie do 15 października 2019 r. na specjalnie utworzony w tym celu rachunek bankowy Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej o nr: 73 1020 1390 0000 6502 0632 3101

W tytule przelewu prosimy wskazać: "Szkolenie zawodowe Zawoja 2019"

Koszt obejmuje: udział w imprezach sportowych, woda i napoje chłodzące dla uczestników zawodów sportowych oraz kibiców, ubezpieczenie NNW dla uczestników zawodów sportowych, udział w imprezach towarzyszących, wyżywienie w trakcie całego pobytu, udział w szkoleniu zawodowym oraz korzystanie z atrakcji hotelu Beskidzki Raj.

Sponsorzy zapewniają wartościowe upominki i pamiątki dla każdego uczestnika imprezy, a ponadto nagrody dla laureatów zawodów sportowych.

Wobec spodziewanej liczby ponad 200 gości, w tym co najmniej 16 drużyn, podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy zarezerwowali cały ośrodek na wyłączność.

Z uwagi na liczne zainteresowanie, o zakwalifikowaniu do udziału w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe wraz z  potwierdzeniem wpłaty prosimy przesłać na adres e-mail: advocup2018@gmail.com

(pobierz formularz zgłoszeń indywidualnych)

(pobierz formularz zgłoszeń drużyn)

(zaproszenie i harmonogram)

(regulamin turnieju)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry