Informacje na temat Biegu Powstania Warszawskiego

Po raz czwarty grupa adwokatów i aplikantów przebiegnie 25 lipca ulicami Warszawy w Bieg Powstania Warszawskiego. Sportowcy wystartują sprzed stadionu Polonii w Warszawie i przebiegną ulicami Starego Miasta na dystansie 5 i 10 km.

W biegu weźmie udział 250 adwokatów i aplikantów adwokackich wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Publikujemy listę uczestników i prosimy o zweryfikowanie danych. (zobacz listę)

Dla osób spoza Warszawy, które chciałyby przenocować w stolicy po biegu, Naczelna Rada Adwokacka wynegocjowała z jednym ze śródmiejskich hoteli atrakcyjne ceny. Szczegły opublikujemy jutro. 

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w Strefie Adwokata, od godziny 18.00,  a także w biurze NRA, w dniach 22-23 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”, a po biegu na sportowców czekać będą napoje chłodzące i przekąski. Grupę adwokacką poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA.

Poniżej kilka informacji na temat Biegu Powstania Warszawskiego:

- Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w Strefie Adwokata (małe boisko Polonii) w godzinach 18 - 19:45. Przed głównym wejściem rozstawimy drogowskazy z logo Adwokatury Polskiej, kierujące do Strefy Adwokata. Istnieje możliwość wcześniejszego odbioru pakietu, w biurze NRA, w dniach 22-23 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego). Jeśli ktoś z Państwa chce odebrać pakiet w imieniu innej osoby, to prosimy o przyniesienie podpisanej deklaracji przez danego uczestnika biegu (pobierz deklarację)

- Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”, gdzie na sportowców czekać będą napoje chłodzące i przekąski. Grupę adwokacką poprowadzi adw. Andrzej Zwara, prezes NRA. Ze względów na to, że Strefa Adwokata jest miejscem wydzielonym dla osób zapisanych na bieg w grupie Adwokatura Polska, osoby z zewnątrz nie będą wpuszczane (oprócz osób towarzyszących biegaczom, które otrzymają specjalne opaski na rękę)

- Lista osób zapisanych w grupie adwokatów nie została jeszcze dopisana do ogólnej listy biegu, jednak w poniedziałek (20 lipca) adwokaci powinni widnieć już na ogólnej liście.

- Trasa biegu oraz inne informacje znajdują się na stronie WOSiR-u (zobacz trasę)

- regulamin biegu (zobacz regulamin

- czas na pokonanie trasy- 2 h

- plan wydarzenia:

18:00- 19:30- odbieranie pakietów
19:30- 20:15- możliwość oddania rzeczy do szatni, rozgrzewka
20:15- 20:25- przemówienie prezesa Andrzeja Zwary
20:30- 20:40- przejście na linię startu na 5 km
20:45 - start na 5 km
20:40- 20:50 - przejście na linię startu na 10 km
21:00- start na 10 km

poczęstunek, możliwość przebrania się
wręczenie pucharu

23:30- koniec imprezy

Aktualne informacje na temat wydarzenia można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/513476655484737/


Warning: Division by zero in /serwis_adw_new/newsletter_strona/page/views/bloki.php on line 167

Warning: Division by zero in /serwis_adw_new/newsletter_strona/page/views/bloki.php on line 169
Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry