IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej ORA w Warszawie 14 maja


Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza członków samorządów zawodów prawniczych na IV Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie. Odbędzie się on 14 maja.

Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych, z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do osiemnastu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.

Turniej odbędzie się w Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie, na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

Zgłoszenia należy wysyłać do 10 maja 2016 r. na email:  turniej.orawaw@gmail.com

Każda zgłoszona drużyna zobowiązana jest do 13 maja 2016 r. dokonać wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego na konto wskazane przez Organizatora lub w recepcji Hali. Wpisowe obejmuje także poczęstunek i grilla w trakcie turnieju.

Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju np. system grupowy zostanie opracowana w terminie późniejszym w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w Hotelu Mundial znajdującym się przy hali, w której odbywać się będzie Turniej. Do końca kwietnia cena noclegu wynosi 70 zł od osoby. Szczegółowe informacje: Hotel Mundial, ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-425 Warszawa, tel/fax 22 323 60 95, info@halapilkarska.pl

Zachęcamy do udziału w turnieju oraz kibicowania. Swój udział wstępnie zapowiadają drużyny z całej Polski, a także z Europy.
Komitet Organizacyjny: adw. Monika Rajska - przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Albert Stankiewicz - członek Komisji, apl. adw. Piotr Babiarz oraz Marta Wyszyńska.

(zobacz komunikat)

(zobacz regulamin)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry