IX Piknik Rodzinny Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego

15 września 2018 r. w godzinach 11:00 - 21:00 zapraszamy wszystkich Warszawiaków na IX Piknik Rodzinny Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego #Zaufaniod100 lat! Piknik odbędzie się w nowej formule i w nowym miejscu.  

  • Wszyscy Warszawiacy mile widziani

Nowa formuła to otwartość. Wszystkich mieszkańców Warszawy, studentów, warszawskich „słoików” i oczywiście zwyczajowo członków samorządów zawodów zaufania publicznego zapraszamy do wspólnego świętowania i wspólnego spędzenia czasu wypełnionego licznymi atrakcjami. Wstęp wolny!

  • Nowe miejsce

Tym razem zapraszamy do centrum Warszawy, do malowniczego i dobrze skomunikowanego Parku im. marsz. E. Rydza Śmigłego, przy pomniku „Chwała Saperom”.

  • Strefy Aktywności

Na pikniku zaproponujemy różnego rodzaju strefy aktywności. Specjalna Strefa Seniora i Zdrowia stworzy możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań słuchu, badań kardiologicznych, ponadto zapewni konsultacje fizjoterapeutyczne, badania wad postawy i badania diabetologiczne. Strefa jest organizowana przez  Fundację Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie "Pro Seniore"

W Strefie Aktywności Sportowej zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli wspólnie i twórczo spędzać czas na sportowych zabawach i rywalizacji. Zapewnią to m. in. Kajetan Broniewski, wioślarz - olimpijczyk, który poprowadzi konkurs „100 km na 100-lecie” oraz Dorota Świeniewicz, jedna z najwybitniejszych siatkarek polskich, która poprowadzi trening siatkarski oraz konkurs sportowy.

Stefa Malucha „Zero nudy” to raj dla najmłodszych. W niej będą mogły się bawić dzieci powyżej 3-lat, dla których animatorzy przygotowali moc atrakcji. W tym czasie rodzice, zostawiając swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, będą mogli spędzać czas na innych aktywnościach.

Strefa Aktywności Samorządów - Przy stanowiskach poszczególnych samorządów zawodów zaufania publicznego będzie można spotkać ciekawych ekspertów, wysłuchać inspirujących wykładów, zagrać w gry miejskie, uczestniczyć w symulacji rozprawy, napić się kawy czy zjeść pączka z adwokatem. To wyjątkowa okazja, żeby bliżej poznać zasady funkcjonowania zawodów zaufania publicznego czy zasięgnąć fachowej porady.

  • Muzyka dla młodszych i starszych

Piknik to także wiele atrakcji muzycznych. Na scenie głównej będzie można bawić się przy muzyce dla młodszych (Kilersi i Jan Brzechwa Robi Show) oraz dla starszych (Hamak Band, Michał Milowicz & Chłopaki nie płacą, Julia Węgrowicz oraz Sax Pesos).

  • Wyszukane kulinaria na każde podniebienie i każdą kieszeń

Zmartwieniem nie będą też kulinaria. Po latach przerwy na warszawski Solec powróci Targ Śniadaniowy, który zaoferuje poczęstunek dla smakoszy o zróżnicowanych gustach. Smaki wielu kultur zadowolą nawet wyszukane gusta smakoszy. 

  • Aktywni wolontariusze

Na pikniku będzie można spotkać też wolontariuszy fundacji CourtWatch Polska, m.in. edukującej dzieci i młodzież w obszarze prawa oraz Fundacji Spełnionych Marzeń wspierającej walkę dzieci i młodzież w trudnej walce z chorobami nowotworowymi.

  • Honorowi patroni

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Prezydent m.st. Warszawy. Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich przygotuje atrakcje dla uczestników pikniku – zapraszamy do namiotu praw obywatelskich!

  • Charyzmatyczny prowadzący

Całą imprezę poprowadzi znany i lubiany komentator sportowy: Tomasz Zimoch.

  • Patroni medialni

Radio RMF FM, TVP3, Pokój Adwokacki, Temidium

Kochani Warszawiacy, nie może Was z nami zabraknąć 15 września br.

#ZaufaniOd100Lat zapraszają!

adw. Michał Fertak

rzecznik prasowy ORA w Warszawie

 

zobacz plakat

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski