Izba Warszawska: tenisowy piknik dla dzieci

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przy ORA w Warszawie zorganizowała pierwsze wydarzenie plenerowe dla dzieci adwokatów i aplikantów adwokackich oraz ich rodzin. Tenisowy Piknik dla Dzieci odbył się 11 lipca na kortach tenisowych Legia Warszawa.

Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji nie tylko tenisowych, lekcje tańca, strefę koloru i strefę warsztatów. Furorę robiły wodne tatuaże i plecione warkoczyki. Zajęcia motoryczne oraz rozgrzewkę na korcie poprowadził Miś Kazek wraz z trenerami Legii. Do naszej dyspozycji przez cały dzień była także sala treningowa oraz sala na zajęcia jogi z widokiem na stadion piłkarski.

Dla dorosłych zarezerwowane były cztery korty na treningi z instruktorami tenisa.  Na jednym z kortów zorganizowane zostały dwa mecze pokazowe z udziałem najlepszych izbowych tenisistek oraz znanym tenisistą, Michałem Przysiężnym.

Każde z dzieci otrzymało pakiet startowy ufundowany przez Legia Warszawa oraz Lexus Polska. Izba Adwokacka podarowała także pamiątkowe medale ze słynną „eLką” Legii.

Tenisowy Piknik dla Dzieci odbył się na kortach tenisowych Legia Warszawa we współpracy z Legia Tenis&Golf oraz Lexus Polska.

Komisja dziękuje adw. Karolinie Gagackiej oraz adw. Marcie Wyszyńskiej za zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

(czytaj relację na stronie ORA w Warszawie)

zdjęcia: ORA w Warszawie

(obejrzyj relację foto na profilu FB Komisji Sportu izby warszawskiej)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry