"Izrael - tradycja i współczesność" - wyjazd dla adwokatów w kwietniu 2016


"Izrael - tradycja i współczesność" - pod takim hasłem odbędzie się wyjazd dla adwokatów zaplanowany na 9-16 kwietnia 2016 r. Organizatorem jest Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA. 

W programie wycieczki znajdują się Jerozolima, Betlejem, Nazaret, a także Akko, Cezarea, Jerycho czy twierdza Masada. Nowoczesne oblicze Izraela reprezentować będzie Tel Awiw. 

Wyjazd jest szczególną okazją do poznania miejsc świętych dla trzech monoteistycznych religii: judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Wyjazd obejmuje takie miejsca jak Góra Błogosławieństw, czy Jezioro Galilejskie oraz nocleg nad Morzem Śródziemnym i kąpiel w Morzu Martwym. W programie zwiedzania Jerozolimy jest też nocny spacer po jej zabytkowym centrum. 

(zobacz szczegółowy program wyjazdu)

Organizacyjną stroną zajmuje się firma Polka Travel, która organizowała wyjazd do Izraela dla ORA w Kielcach w 2008 roku. 

Osoby chętne do wyjazdu proszone są o zgłoszenie swojej udziału na adres mailowy adw. Jerzego Zięby, koordynatora: jerzy.zieba@wp.pl oraz w biurze Polka Travel polka1@polkatravel.pl u Agnieszki Maliszewskiej do 15 października 2015 r.

Szczegóły zgłoszenia oraz cena wycieczki: (zobacz szczegóły)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski