Już w maju Mistrzostwa Adwokatury w tenisie ziemnym

Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, zapraszają do udziału w XXXVIII Mistrzostwach Polski Adwokatów w Tenisie, które rozegrane zostaną 26–29 maja 2016 r. w Pabianicach.

Zawody odbędą się w następujących konkurencjach :

1/ Turniej dzieci rodzin adwokackich w wieku do 12 lat. W zależności od ilości zgłoszeń może nastąpić podział na dziewczynki i chłopców.

2/ Turniej rodzinny w którym uprawnionymi do udziału są adwokaci i aplikanci adwokaccy wraz z najbliższymi członkami rodziny.

3/ Turniej Pań, który w zależności od ilości zgłoszeń może zostać podzielony na dwie grupy wiekowe: do lat 40 i powyżej 40 lat. Uprawnione do udziału są Panie adwokat i aplikantki adwokackie.

4/ Turniej deblowy Pań w którym mogą brać udział Panie adwokat i aplikantki adwokackie. Turniej odbywać się będzie bez podziału na grupy wiekowe.

5/ Turniej mężczyzn w którym mogą brać udział adwokaci i aplikanci adwokaccy. Turniej odbywać się będzie z podziałem na następujące grupy wiekowe :

a/do 35 lat,

b/ od 35 do 45 lat,

c/ od 45 do 55 lat,

d/ od 55 do 65 lat,

powyżej 65 lat.

6/ Turniej deblowy Panów, w którym mogą brać udział adwokaci i aplikanci adwokaccy, a łączny wiek pary deblowej nie może liczyć mniej niż 80 lat.

Mistrzostwa zostaną rozegrane na ziemnych kortach tenisowych dwóch obiektów sportowych: Miejskiego Ośrodka Sportów i Rekreacji (MOSiR) w Pabianicach, przy ul. Gen. Grota Roweckiego 3 oraz AMG Bugaj w Pabianicach, przy ul. Popławskiej 4/20 (Lewityn). W razie opadów do dyspozycji uczestników będzie udostępniona hala sportowa na której znajdują się 4 korty o nawierzchni twardej, przy ul. Gen Grota Roweckiego 3.

W zakresie sposobu przebiegu zawodów obowiązuje regulamin Polskiego Związku Tenisowego zamieszczony na stronie internetowej Związku. 

Szczegóły dotyczące zakwaterowania, opłat i warunków w załączniku:

(zobacz szczegóły dotyczące mistrzostw)

(zobacz program)

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/