Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej na rajdzie bieszczadzkim

Członkowie Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej wraz z rodzinami wzięli udział w XI Rajdzie Bieszczadzkim. Rajd przeznaczony był dla rowerzystów, motocyklistów i grupy pieszej.

Rajd trwał od 11 do 14 października. Pierwszego dnia odbyło się spotkanie Klubu, zaś w piątek, 12 października, uczestnicy rajdu rowerowego rozpoczęli od przejazdu jeepami po bieszczadzkich bezdrożach włącznie z dwukrotną, emocjonującą  przeprawą przez San.  Następnie zaliczyli trudny podjazd do  Bereźnicy Wyżnej oraz  na Przełęcz Pod Markowską i dalej udali się szybkim zjazdem do Baligrodu. Po dotarciu do  Bystrego przejechali następnie Doliną Rabskiego Potoku zwiedzając po drodze kamieniołomy oraz Rezerwat Gołoborze.

Wieczorem na Balu Dziekańsko–Komandorskim prezes Klubu adwokat Cezary Lipko uroczyście wręczył klubowiczom odznaki przynależności do Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej. Klubowicze na wniosek adwokata Andrzeja Kozielskiego, jednego z założycieli Klubu, uchwalili jednogłośnie wysokość członkowskiej składki rocznej na kwotę 100 zł.

W sobotę, dzięki uprzejmości Bieszczadzkiego Wodnego Pogotowia Ratunkowego, rowerzyści płynąc po tafli Zalewu Solińskiego łodzią, dotarli do miejscowości Olchowiec skąd stromymi podjazdami dotarli do pasma Otrytu. Kulminacją okazał się wymagający odcinek prowadzący aż do Lutowisk, po pokonaniu którego można było rozkoszować się piękną panoramą okolicy z Kresowej  Stanicy Chreptiów.

Bieszczady zachwyciły widokami, ciepłą, słoneczną pogodą i różnorodną paletą kolorów, z dominującą czerwienią buków.

Przejazdy - w sumie 50 km - ciekawymi  i różnorodnymi  trasami zaprojektował sekretarz Klubu a jednocześnie Komandor  Rajdu, adwokat Paweł Surmacz z Rzeszowskiej Izby Adwokackiej .

 

adw. Andrzej Kempa
Rzecznik Prasowy Rowerowego Klubu Adwokatury Polskiej

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry