Kolejny bieszczadzki rajd prawników w czerwcu

Już 32. rajd prawników ImPResje Bieszczadzkie odbędzie się 2-7 czerwca w Bystrem k. Baligrodu. Zgłoszenia należy wysyłać do 15 marca.

Na rajd zaprasza Zarząd Wojewódzki Zrzeszenia Prawników Polskich w Rzeszowie. Oprócz pieszych wędrówek po Bieszczadach, zaplanowano szereg innych atrakcji, w tym też zajęcia sportowe w ośrodku (basen, korty tenisowe).  Uczestnicy spotkają się 2 czerwca na Zamku w Rzeszowie (siedziba Sądu Okręgowego) o godz. 11.00 skąd przejadą autokarem do ośrodka „Bystre” w Bystrem (www.orwbystre.com). Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na bezpłatnym i dobrze strzeżonym parkingu pod Zamkiem.

Koszt udziału w rajdzie to 760 zł.

W programie są wędrówki po nieprzetartych szlakach, zaproszenie na bojkowskie wesele, wycieczka na Węgry do ciepłych źródeł, przejażdżka bieszczadzką ciuchcią.

Zgłoszenie (pobierz druk) należy przesłać na adres: Stanisław Rokita, Prokuratura Apelacyjna, ul. Hetmańska 45d, 35-078 Rzeszów, tel. 17 50-61-306, fax 17 50-61-203, e-mail: rajd.prawniczy@gmail.com, w terminie do 15 marca 2015 r.

Organizatorzy: Renata Wojcieszek, Mariusz Kowal, Stanisław Rokita

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/