Liczna grupa adwokatów w XXVII Biegu Powstania Warszawskiego

Środowisko adwokackie już po raz szósty 29 lipca br. weźmie udział w Biegu upamiętniającym walkę Powstańców o wolną Warszawę.

Bieg Powstania Warszawskiego to bez wątpienia najpopularniejszy i najbardziej wyczekiwany bieg w stolicy. Już na stałe wpisał się do kalendarza cyklicznych wydarzeń w Warszawie.

Z każdym rokiem chętnych do wzięcia udziału w biegu jest coraz więcej.  Uczestnicy mają do pokonania dwie trasy do wyboru: 5 km i 10 km. W tegorocznej - XXVII edycji udział weźmie liczna, bo niemal 170 adwokatów z całej Polski.

Adwokaci będą walczyć o puchar ufundowany przez prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej – adw. Jacka Trelę. Szansę na zdobycie go mają członkowie Adwokatury Polskiej: panie, które pokonają trasę najszybciej wśród kobiet adwokatów na dystansie 5 km i 10 km oraz panowie, którzy pokonają trasę najszybciej wśród mężczyzn adwokatów na dystansie 5 km i 10 km.

Naczelna Rada Adwokacka przygotowała także nagrody dla najliczniej reprezentowanej izby oraz dla najstarszego biegacza w grupie Adwokatury Polskiej. Dodatkowo NRA ufundowała nagrody dla najszybszych warszawiaków na mecie, na obu dystansach z grupy kobiet i mężczyzn. 

Specjalnie dla adwokatów zostanie zorganizowana Strefa Adwokacka, w której - jak co roku - będzie można najpierw przygotować się do biegu i rozgrzać, a potem zregenerować siły i odpocząć. Aby zaakcentować obecność środowiska adwokackiego podczas Biegu, cała grupa otrzyma koszulki z logo Adwokatury Polskiej. 

czytaj też: Szczegóły dotyczące Biegu Powstania Warszawskiego

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry