"Nieład czyli iluzje sprawiedliwości" - wieczór autorski z adw. J. Dubois


Wieczór autorski z adw. Jackiem Dubois, autorem książki "Nieład czyli iluzje sprawiedliwości", odbędzie się 4 kwietnia w siedzibie ORA w Warszawie. 

Na spotkanie zapraszają:  adw. Mikolaj Pietrzak, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie,  Iga Rembiszewska, dyrektor Edipresse Książki oraz Komisja Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

"Nieład czyli iluzje sprawiedliwości" to kompilacja opowiadań pokazujących, że prawo nie zawsze musi być sprawiedliwe, a umiejętnie wykorzystywane może prowadzić do skutków skrajnie odmiennych niż zakładali jego twórcy. Wszystkie opowiadania są intrygujące i zmuszające do myślenia, przestrzegają też przed ferowaniem pochopnych wyroków.

W swoim dorobku literackim adw. Jacek Dubois ma już dwa zbiory felietonów, a także osiem bestsellerowych książek dla dzieci, w tym cykl powieści detektywistyczno-przygodowych. Pisanie książek jest jego hobby, którym zajmuje się po godzinach spędzonych na sali sądowej.

Podczas wieczoru autorskiego będzie prowadzona sprzedaż książki przez wydawnictwo Edipresse Książki w promocyjnej cenie 30 zł.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na mały poczęstunek i kieliszek wina, a autor książki będzie podpisywał egzemplarze. Potwierdzenia udziału w spotkaniu drogą mailową do dn. 3 kwietnia br., email: kuba@booksenso.pl

Początek spotkania o godz. 18:00 w sali im. H. Krajewskiego, w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/