OBA zaprasza do projektu "Adwokaci po godzinach"

Ośrodek Badawczy Adwokatury im. adw. W. Bayera zaprasza do współpracy przy projekcie „Adwokaci po godzinach”. Pomysł sprowadza się do zorganizowania wystawy dokonań adwokatów i aplikantów adwokackich na polach pozazawodowych.

Wielu z nas może poszczycić się talentami i osiągnięciami literackimi, muzycznymi, fotograficznymi, naukowymi, sportowymi, turystycznymi i wieloma innymi. Warto te dokonania zebrać w jednym miejscu i zaprezentować publicznie - podkreśla adw. Paweł Gieras, prezes Ośrodka Badawczego Adwokatury.

Zamierzeniem OBA jest, aby taka wystawa miała swoje otwarcie, jeżeli będą takie możliwości epidemiczne, już podczas Dni Kultury Adwokatury, które planowane są na drugą połowę października br. Ekspozycja dokonań środowiska adwokackiego będzie mieć walor integracyjny, ale również wizerunkowy.

Dlatego prezes OBA zaprasza Koleżanki i Kolegów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i o przesyłanie swoich prac plastycznych, fotografii, publikacji, pucharów  i nagród itp. 

Z powodów organizacyjnych prosimy o przesłanie „eksponatów” do końca września na adres Krakowska Izba Adwokacka 31-135 Kraków ul. Batorego 17 mail: ora@adwokatura.krakow.pl.

Osoba kontaktowa Katarzyna Golańska-Sas tel. 505232004 mail.: katarzyna.golanska.sas@adwokatura.krakow.pl

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry