Opole: Turniej Piłkarski ADWOKAT CUP - losowanie drużyn


Turniej ADWOKAT CUP zaplanowany jest na 16 maja 2018r. z okazji obchodów 100–lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej oraz 65–lecia Izby Adwokackiej w Opolu. W zawodach weźmie udział młodzież niepełnosprawna intelektualnie reprezentująca Ośrodki Szkolno-Wychowawcze oraz Szkoły Specjalne z województwa opolskiego. 

Oficjalne losowanie drużyn do poszczególnych grup turniejowych przeprowadzono 1grudnia 2017 r. w Centrum Rozrywki KUBATURA w Opolu.

Drużyny będą rywalizować w eliminacjach grupowych oraz w finałach. Dla zwycięzców sportowej rywalizacji, oprócz pucharu, przewidziany jest wyjazd na mecz piłkarski rozegrany na PGE Narodowy w Warszawie. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz Burmistrz Miasta Kluczbork Jarosław Kielar.

Ze względu na fakt, że XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w 2018r., izba opolska zadbała o to, aby turniej nawiązywał również do tego wydarzenia. Dlatego odpowiednikiem losowania grup piłkarskich było losowanie drużyn, które reprezentować będą odpowiednie państwo biorące udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry