ORA w Kielcach zaprasza na wycieczkę na Litwę 6-9 września


Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach zaprasza na wycieczkę na Litwę: Wilno – Troki, ktra odbędzie się 6–9 września 2018.

Ramowy program wycieczki, której cena wynosi 800 zł/os. (dla grupy min. 40. osobowej)

Wilno – Troki


6.09. czwartek: wyjazd z Kielc o godz. 6.oo, przekroczenie granicy w Ogrodnikach.

Przyjazd do Wilna ok. godz. 19.3o (czasu miejscowego), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7.09. piątek: po śniadaniu WILNO: kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz Antokolski: m.in. groby polskich żołnierzy poległych w latach 1919-1920, Cmentarz na Rossie, katedra, spacer ulicą Uniwersytecką, Pałac Prezydenta, Uniwersytet St. Batorego, kościół św. Ducha, czas wolny w okolicy bazaru i Placu Ratuszowego; kościół św. Kazimierza, dawny klasztor bazylianów, cerkiew Św. Ducha, Ostra Brama. Obiadokolacja, nocleg.

8.09. sobota: po śniadaniu Góra Trzykrzyska – wspaniała panorama miasta, Cmentarz na Rossie; Zarzecze – Republika Artystów, czas wolny, kościół św. Anny i klasztor Bernardynów, pomnik i Muzeum Mickiewicza, zaułek bernardyński, powrót do hotelu, obiadokolacja w regionalnej restauracji, nocleg.


9.09. niedziela: Po śniadaniu wyjazd z Wilna; TROKI – Zamek na wyspie, kenesa (świątynia) i domy karaimów, czas wolny na bazarze regionalnym, możliwość degustacji karaimskich kibinów. Ok. godz. 14.oo wyjazd powrotny, przejście graniczne Budzisko. Po drodze obiad k. Suwałk. Przyjazd do Kielc ok. godz. 23.30.


Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, pilota na trasie, miejscowego przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, VAT. Na bilety wstępu należy przygotować 15 EUR. Możliwość udziału w spektaklu w Operze
lub Filharmonii.

Zgłoszenia na wycieczkę proszę składać w Biurze ORA w Kielcach ul. św. Leonarda 1/30 w terminie do dnia 20 kwietnia 2018 roku. O zakwalifikowaniu na wycieczkę decyduje kolejność zgłoszeń. Wraz ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 400 zł. Wycieczka zostanie zorganizowana przy udziale Agencji Turystyczno-Usługowej Sp. z o.o. Gold Tour w Kielcach, ul. Plac Wolności 3.

Uczestnicy wycieczki będą zakwaterowani w hotelu „PONAS TADAS”, czyli Pan Tadeusz w Domu Polskim, niedaleko Starówki www.pantadeusz.lt

z koleżeńskim pozdrowieniem
adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach

(zobacz zaproszenie)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry