ORA w Zielonej Górze zaprasza na "Niewinne spotkanie adwokatów"

Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze zaprasza do udziału w winobraniowym  spotkaniu integracyjnym adwokatów pod nazwą Niewinne spotkania adwokatów w dniach 3 i 4 września w podzielonogórskich winnicach, połączone z degustacją miejscowych win i przysmaków.

Pierwszego dnia w piątek ( ok. godz. 16:30 ) zaplanowano przejazd uczestników autobusem z Zielonej Góry do Łaz i degustację win oraz produktów regionalnych w winnicach : Ingrid, Żelazny, i Miłosz połączone z prezentacją sztuki winiarskiej i literaturą ( autor i winiarz Krzysztof Fedorowicz ),  a następnie powrót autobusem do Zielonej Góry. Drugiego dnia w sobotę ( ok. godz. 11:30 ) przejazd autobusem z Zielonej Góry do Cigacic, rejs po Odrze i Obrzycy łodziami-galarami z atrakcjami ( poczęstunek ); rejs zaczyna się w Porcie w Cigacicach a kończy w Górzykowie (plaża miejska), przejście spacerem do Winnicy Pod Lipą ( degustacja i prezentacja ), następnie transfer autokarem do winnicy „Stara Winna Góra” w Górzykowie - obiad w restauracji „Winny Dworek” - 3 daniowe menu w formie bufetu oraz napoje, możliwość spotkania i rozmowy z autorem powieści kryminalnych Przemysławem Piotrowskim ("Piętno", a ostatnio "Matnia").

Dla osób przyjezdnych organizatorzy rekomendują nocleg w Hotelu Retro przy ul. Dworcowej 41 w Zielonej Górze, na własny koszt.

Koszty uczestnictwa ( bez noclegu ):

Dzień pierwszy -   80 zł od osoby;

Dzień drugi - 110 zł od osoby;

Wpłaty stanowiące deklarację uczestnictwa (jeden wybrany lub dwa dni ) prosimy dokonywać w terminie do dnia 27 sierpnia 2021 r. ( liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat ) na rachunek : BP Andrzej Gołdyka 63 1030 0019 0109 8530 0040 3188 z dopiskiem WINOBRANIE 2021 wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz nr. legitymacji adwokackiej

Dalsze informacje na stronie internetowej i Facebooku ORA w Zielonej Górze. (przejdź do strony ORA w Zielonej Górze)

ORA Zielona Góra

adw. Jacek Dużyński

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry