Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Siatkówce

Czwarta edycja Otwartych Mistrzostw Polski Adwokatury w Siatkówce odbędzie się 17 listopada w Ośrodku Olimpijskim i Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie. 

Impreza jest organizowana przez Komisję Integracji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej przy współpracy z Krakowską Izbą Adwokacką oraz pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Otwarty charakter imprezy polega na tym, że rozgrywki są otwarte dla  kobiecych i męskich drużyn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników oraz aplikantów w tych zawodach. Drużyna, która dotrze najwyżej w rozgrywkach na pierwszym etapie, zdobędzie tytuł Mistrza Polski Adwokatury w Siatkówce, zaś drużyna która w finale wygra cały turniej zdobędzie Puchar Prezesa PZPS.  

Mistrzostwa rozpoczynają się treningiem po południu w dniu 16 listopada 2018 r. A kończą śniadaniem w dniu 18 listopada 2018 r.

Wszelkie szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej https://www.facebook.com/togavolleyball/ na Facebooku.

Organizatorem tego wydarzenia jest adw. Aurelia Koksztys-Łuć, a koordynatorem adwokat Bartosz Łuć. Ewentualne pytania w sprawie Mistrzostw prosimy kierować na email zgloszenie@togavolleyball.pl.

Drużyna powinna być zgłoszona do 20 października 2018 r. ze wskazaniem składu, grupy zawodowej którą dany zawodnik reprezentuje oraz adresem email. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dokonanie w tym terminie opłaty i przesłanie dowodu wpłaty wraz ze zgłoszeniem w treści maila zgloszenie@togavolleyball.pl  

Wpłaty należy uiścić na rachunek:

Krakowski Klub Kajakowy

Ul. Kolna 2

30-381 Kraków

nr 86 8589 0006 0000 0027 6623 0001

ze wskazaniem imienia i nazwiska oraz okresu na jaki zostaje uiszczona zaliczka tj. „zaliczka na turniej togavolleyball 16-18 listopada”, „zaliczka na turniej togavolleyball- 16-17 listopada” , „zaliczka na turniej togavolleyball  17 listopada” lub „zaliczka na turniej togavolleyball- 17-18 listopada”.

 czytaj szczegóły organizacyjne

 

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry