Piknik Rodzinny Porozumienia Zawodów Zaufania Publicznego - #Zaufani

  • Już w najbliższą sobotę, 24 września 2022 r., przy pomniku Warszawskiej Syrenki, na Skwerze Tadeusza Kahla w Warszawie odbędzie się Piknik Rodzinny, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Porozumienia Zawodów Zaufania Publicznego - #Zaufani.
  • Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski objął wydarzenie honorowym patronatem

Tego dnia będzie można się spotkać z przedstawicielami czternastu samorządów zawodów zaufania publicznego, którzy przybliżą na czym polega ich codzienna praca i jakie jest jej znaczenie społeczne. A to wszystko w lekkiej formie. Będą zabawy i konkursy dla dzieci oraz specjalne atrakcje przygotowane przez poszczególne grupy zawodowe.

Piknik organizowany jest w pierwszą rocznicę podpisania Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Inicjatorem wydarzenia jest Naczelna Rada Adwokacka, a współorganizatorem trzynaście Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. 

Piknik zorganizowano we współpracy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy i Dzielnica Wisła.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Warszawy i turystów, którzy tego dnia będą w Stolicy. Na pikniku nie może też zabraknąć adwokatów i aplikantów adwokackich. Czekamy na Was od godz. 11.00 do 18.00. Do zobaczenia!

 

 

Dojazd jest bardzo prosty - drugą linią metra, przystanek "Centrum Nauki Kopernik" wyjście na pomnik Syrenki.Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry