Podróż do Krainy z 1001 nocy

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA zaprasza na wycieczkę: Indie – Baśniowy Radżastan, która odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 6 maja 2017 r.

W programie m.in. zwiedzanie stolicy kraju - Dehli, magicznej Agry z Czerwonym Fortem, tajemniczego Fatepur Sikri oraz baśniowego Taj Mahal. Atrakcją będzie również nocleg w Radżastańskim Pałacu. Uczestnicy wycieczki będą mieli też okazję do przejażdżki na słoniu, zasmakowania się w kuchni indyjskiej oraz zrelaksowania w SPA.

Organizatorem wyjazdu jest biuro podróży Polka Travel. Koszt wyjazdu dla grupy 40-osobowej to 3388 zł plus 738 USD.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl oraz w biurze POLKA TRAVEL na adres mailowy:polka1@polkatravel.pl w terminie do dnia 15 października 2016 r.

Wraz ze zgłoszeniem organizatorzy proszą o  przesłanie do 15 października 2016 r. kwoty 1500 pln tytułem zaliczki na bilety lotnicze i potwierdzenie świadczeń hotelowych, w tym noclegu w Hotelu Historycznym w Jaipurze na rachunek bankowy POLKA TRAVEL - konto do wpłaty zaliczki: Bank BNP BGZ PARIBAS PLN 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001.

czytaj zaproszenie

czytaj szczegółowy program wycieczki

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry