Prawnicy na rzecz chorych dzieci


Piłkarska Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie wzięła udział w turnieju piłkarskim organizowanym przez Fundacja O Zdrowie Dziecka w Krakowie 30 marca.

W Turnieju brało udział 14 drużyn, składających się z prawników głównie z południa Polski. Turniej został zorganizowany w ramach 11. edycji akcji “Prawnicy Chorym Dzieciom”, w trakcie której przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych przekazują Fundacji darowizny finansowe na zakup sprzętu medycznego. W tym roku Fundacja zbierała darowizny na zakup zestawu operacyjnego „CUSA Excel +”.

Patronat nad wydarzeniem objął Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Mikołaj Pietrzak oraz Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie r.pr. Marcin Sala-Szczypiński.

O zestawie chirurgicznym CUSA+ opowiadają: prof. dr hab. Stanisław Kwiatkowski i dr n.med. Olga Milczarek - Oddział Neurochirurgii USDK w poniższym filmie: (zobacz film)

Gratulujemy inicjatywy i postawy naszym kolegom piłkarzom, a wszystkich zachęcamy do wpłat nawet symbolicznych na konto Fundacji:

(zobacz konto)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry