Promocja książki adw. Dubois w Klubie Adwokata w Warszawie


Na wieczór autorski adw. Jacka Dubois, autora książki "Mordowanie na ekranie", zaprasza Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa C.H. Beck. Spotkanie zaplanowane jest na 27 października. 

“Mordowanie na ekranie” to książka dla dorosłych, w której autor, analizując najsłynniejsze filmowe dramaty sądowe, stara się przekonać czytelników jak ciekawe jest prawo karne. 

W swoim dorobku literackim adw. Jacek Dubois ma już dwa zbiory felietonów, a także osiem bestsellerowych książek dla dzieci, w tym cykl powieści detektywistyczno-przygodowych. Pisanie książek jest jego hobby, którym zajmuje się po godzinach spędzonych na sali sądowej.

Promocja najnowszej ksiązki odbędzie się 27 października 2016 roku (czwartek) o godzinie 18:30 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 49, w sali H. Krajewskiego.

Spokanie wraz z autorem poprowadzą Tomasz Konecki - reżyser filmów “Testosteron” i “ Leidis” oraz Michał Komar - dziennikarz, pisarz, autor książek z wywiadami m.in. z Władysławem Bartoszewskim, Stefanem Mellerem, adw. Maciejem Dubois oraz adw. Krzysztofem Piesiewiczem.

Przed rozpoczęciem wieczoru autorskiego będzie prowadzona sprzedaż książki przez wydawnictwo C.H. Beck. Promocyjna cena wynosi 29 złotych.

Po spotkaniu zapraszamy na mały poczęstunek i kieliszek wina. Będzie też okazja do zdobycia autografu autora.

Więcej o samej publikacji na stronie wydawnictwa (zobacz stronę

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/