Rajd Bieszczadzki Polańczyk 2018

Na XI Bieszczadzki Rajd, który odbędzie się w dniach 11–14 października w Polańczyku zaprasza Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można panoramę Jeziora Solińskiego. 

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem będzie „MUZYKA LATINO”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach samby i innych gorących południowych przebojach. Mile widziane będą odpowiednie stroje.

W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy, po drodze, odwiedzić Wysokie Bieszczadzkie Połoniny. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk grillową biesiadą.

(pobierz program)

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 680 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział  we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 15 września 2018 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure PKO BP 52 1020 2980 0000 2102 0018 0463 W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 11 - 14.10.2018” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 15 września 2018 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem. Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.

(pobierz Formularz)

Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej  w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 15 września 2018 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu startowego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512  293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania (pobierz kartę zakwaterowania) znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

 

Za Komitet Organizacyjny

 

Wicedziekan                                                Przewodniczący Komisji Integracji

Okręgowej Rady Adwokackiej                       Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA

adw. Władysław Finiewicz                             adw. Stanisław Estreich

 


Komandor Rajdu

adw. Paweł Surmacz

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry