Rajd rowerowo–motocyklowo-pieszy „Okuninka 2017”

X Ogólnopolski i XVIII Izby Adwokackiej w Lublinie rajd rowerowo – motocyklowo - pieszy „Okuninka 2017" odbędzie się 15-18 czerwca. Równocześnie będzie miało miejsce także szkolenie adwokackie.

Do udziału w rajdzie zapraszają: Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, adw. Stanisław Estreich - przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz dziekan ORA w Lublinie i organizatorzy – Komandor Rajdu - adw. Paweł Suskiewicz, Komandor honorowy - adw. Krzysztof Pękalski.

W tym roku rajd odbędzie się nad Jeziorem Białym, które jest jednym z największych jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Woda jest tutaj bardzo czysta a dostęp do jeziora możliwy jest ze wszystkich stron. W programie rajdu przewidziane jest zwiedzanie Włodawy – miasto trzech kultur i religii, z barokowym zespołem kościelno-klasztornym z XVIII w., cerkwią prawosławną z XIX w. oraz dawnym zespołem synagogalnym z XVIII w. a także Czworobokiem – miejscem pojedynku Wołodyjowskiego z Bohunem, Adampol – pałacyk myśliwski Zamoyskich, Chełm – miasto wielu zabytków i unikalnych podziemi kredowych a także teren byłego obozu zagłady i Izbę Pamięci w Sobiborze.

Można też będzie podziwiać Sobiborski Park Krajobrazowy z śródleśnymi jeziorami i rezerwatami, malowniczy Bug – stanowiący granicę państwową Polski z Białorusią i Ukrainą, Poleski Park Narodowy z fragmentem lasotundry.

Uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu SPA „Rusałka”, w standardzie czterogwiazdkowym, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i liczby zgłoszonych uczestników.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać adwokatowi Pawłowi Suskiewiczowi /Kancelaria Adwokacka w Biłgoraju, ul. Kościuszki 31 lokal 6, kod 23-400, tel./fax 84 686-25-29, kom.: 728-828-995, e-mail: kasp@vp.pl/, pocztą, faksem, najdogodniej
e-mailem, wypełniając kartę zgłoszenia.

(pobierz kartę zgłoszenia)

Koszt uczestnictwa w imprezie obejmujący 3 noclegi w komfortowym hotelu nad brzegiem Jeziora Białego ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi 680 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/ i zawiera także:

- dwie kolacje grillowe, w tym jedną z udziałem zespołu muzycznego,

- uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa – wodzireja,

- ubezpieczenie NNW,

- udział w szkoleniu zawodowym,

- upominki rajdowe,

- poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu.

Wpłatę należy dokonać na wyodrębnione konto Adwokata Pawła Suskiewicza – Bank PKO BP1. Oddział w Biłgoraju nr 21 1020 5385 0000 9502 0095 1822 z dopiskiem „Okuninka2017” do dnia 31 maja 2017 roku.

Istnieje możliwość przyjazdu i udziału w rajdzie i szkoleniu bez zakwaterowania z uczestnictwem tylko w Balu „Dziekańsko-Komandorskim”, kolacjach grillowych i trasach rowerowych, motocyklowych lub pieszych. Wpisowe wynosi w takim wypadku 420 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/.

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie i obejmować będzie problematykę etyki zawodu adwokata, a także zagadnienia z medycyny sądowej.  Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.  

Serdecznie zapraszamy!

Adw. Stanisław Estreich

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/