Relacja z IV Mistrzostw MTB Prawników


5 września odbyły się IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana ORA w Rzeszowie. W ramach zawodów Dakar Toyota MTB Lubenia na trasie liczącej około 30 km rywalizowali adwokaci, radcowie prawni oraz sędziowie. Udział wzięli zawodnicy z odległych stron Polski, m.in. Lublina, Krakowa, Warszawy, Katowic oraz Wrocławia.

Pogoda była doskonała, choć po ostatnich deszczowych dniach na leśnych odcinkach nie zabrakło błotnistych fragmentów trasy. W miasteczku zawodów panowała sympatyczna, koleżeńska atmosfera, sprzyjająca integracji.

Zawodnikom, którzy zajęli I, II oraz III miejsce Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie adw. Marcin Cichulski wręczył puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

I miejsce w kategorii kobiet zajęła adw. Elżbieta Łaz z Izby Adwokackiej we Wrocławiu, w kategorii mężczyzn adw. Marek Skupień z Izby Adwokackiej w Katowicach, natomiast w kategorii seniorów adw. Cezary Lipko - Prezes Klubu Rowerowego Adwokatury z Izby Adwokackiej w Lublinie. 

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom ukończenia zawodów, bowiem trasa wymagała dużej sprawności i wytrwałości.

Adam Hein

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry