Rodzinny piknik dla członków samorządów - zaproszenie

VI Rodzinny Piknik Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego odbędzie się 13 czerwca w Starej Miłosnej. To miejsce stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompani Honorowej Wojska Polskiego. Organizatorem Pikniku jest Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie jest partnerem tego wydarzenia.

Na piknik zaprasza prezes Fundacji Lekarskiej "Pro Seniore" Andrzej Surowiecki.  Podczas spotkania w turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa zagra m.in reprezentacja warszawskiej izby adwokackiej. Zaplanowanych jest wiele innych atrakcji np. jazda na koniach i kucykach, ścianka wspinaczkowa, turniej łuczniczy, bieg przełajowy, dmuchane miasteczko dla dzieci, ekspozycja sprzętu bojowego, laserowy paintball. Impreza plenerowa potrwa od 10.00 do 21.00.

Piknikowi towarzyszyć będą także występy artystyczne. Koncert gwiazdy Sebastiana Karpiela Bułecki oraz Zakopower przewidziany jest o godz. 16:00. Piknik poprowadzi Stanisław Banasiuk.

Wstęp na Piknik będzie możliwy jedynie za okazaniem zaproszeń, które będą do odebrania w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w pokoju nr. 15, w szatni z togami w budynku Sądu przy Al. Solidarności 127, a także w Dziale Szkolenia Aplikantów ul. Bobrowieckiej 9 (recepcja w bud. A1).


Szczegółowe informacje na stronie:

(zobacz szczegóły)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/