Rowerowo-Pieszy Rajd pod Reglami we wrześniu

Rowerowo-Pieszy Rajd Pod Reglami w Szklarskiej Porębie, połączony z mistrzostwami wałbrzyskiej izby w tenisie stołowym, bilardzie, piłkarzykach i cymbergaju odbędzie się 18-20 września. Na sportowe zmagania zaprasza Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. 

W planach turystycznych jest całodzienna wycieczka górska w sobotę, z przejściem przez Śnieżne Kotły, wejściem na Łabski Szczyt i Szrenicę oraz zejściem przez Halę Szrenicką i Wodospad Kamieńczyka. Dla osób nastawionych na łagodniejszy wypoczynek przewidziana jest alternatywna trasa śródmiejska, połączona ze zwiedzaniem huty szkła i muzeów Hauptmanna i Hofmana. Jeżeli znajdą się chętni rowerzyści, zorganizujemy dla nich wycieczkę rowerową do Jakuszyc i Chatki Górzystów.

W piątek i sobotę po południu przeprowadzone zostaną rozgrywki sportowe zakończone wręczeniem pucharów i medali. 

Noclegi zarezerwowano w pensjonacie Pod Bukami w Szklarskiej Porębie (www.podbukami.pl)

Koszt udziału w Rajdzie wynosi 300 zł i obejmuje dwa noclegi, kolację powitalną w piątek, śniadanie i obiadokolację w sobotę oraz wieczorne ognisko, a w niedzielę śniadanie. Ponadto przewidziano szereg dodatkowych atrakcji oraz gwarancję dobrej zabawy.

Liczba miejsc w pensjonacie jest ograniczona. W przypadku większego zainteresowania przewidujemy rezerwację noclegów w obiektach położonych w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest dokonanie zgłoszenia do dnia 31 lipca 2015 r. w formie mailowej na adres bartosz.luc@adwokatura.pl (w temacie proszę wpisać Rajd Pod Reglami oraz nazwisko zgłaszającego) oraz wpłacenie na konto ORA w Wałbrzychu: 89 1050 1908 1000 0023 2534 4238 zadatku w wysokości 100 zł od osoby w terminie do dnia 15 sierpnia 2015 r. Pozostała kwota do zapłaty do dnia 15 września 2015 r. 

adw. Bartosz Łuć
przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki ORA Wałbrzych


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry