Ruszyły zapisy do grupy adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego

Zachęcamy do zapisania się do grupy adwokatów w XXVIII Biegu Powstania Warszawskiego i w biegu PAST-y, który tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca – 28 lipca 2018 r.

W tym roku zmienione jest miejsce startu i trasa Biegu. Start umiejscowiony będzie przy ul. Pory, tuż obok Toru Łyżwiarskiego "Stegny".


Zapisywać można się przez podany poniżej formularz do 10 lipca 2018 r.

##FORMULARZ_BIEGI## 


Prosimy o wypełnienie deklaracji, co jest niezbędne przy zgłoszeniu Państwa udziału w Biegu i przekazać przy odbiorze pakietu startowego.

(pobierz deklarację o udostępnienie danych osobowych)

Następnie należy dokonać wpłaty 61,50 złotych (jest to opłata wpisowa oraz koszt koszulki) na konto NRA, również do 10 lipca 2018 r. Osoby, które dodatkowo tego samego dnia chciałyby wystartować w biegu PAST-y także mogą się zarejestrować na stronie adwokatura.pl. Liczba miejsc ograniczona. Numer konta: 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule prosimy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego", nazwiska osób, za które wpłacane są pieniądze oraz numer NIP prowadzonej działalności gospodarczej, w przypadku gdy chcą Państwo otrzymać fakturę VAT. 

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na torze łyżwiarskim Stegny, w strefie adwokata od godziny 19.00 (o miejscu strefy adwokata powiadomimy w kolejnych informacjach dotyczących biegu), a także w biurze NRA, w dniach 25-26 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 w siedzibie Naczelnej Rady Adwokackiej (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego).

Grupa adwokacka jak zwykle będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata” - o miejscu strefy adwokata powiadomimy w kolejnych informacjach dotyczących biegu.

Biegacze mają do wyboru dystans 5 lub 10 km. 

Trasa na dystansie 5 km przebiega ulicami ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, prosto do ul. Witosa, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Sikorskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.

Trasa na dystansie 10 km przebiega ulicami: ul. Pory, gdzie umiejscowiony jest start, skręt w ul. Sikorskiego i dalej nawrót przejazdem na wysokości ul. Czarnomorskiej, skręt w prawo w ul. Jana III Sobieskiego, na wysokości Alei Wilanowskiej nawrót przejściem dla pieszych /bez blokowania Al. Wilanowskiej/, po dobiegnięciu do ul. Witosa skręt w prawo, na wysokości ul. Beethovena nawrót i zachodnią jezdnią ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Skręt w prawo we wschodnią jezdnię ul. Sikorskiego, a na wysokości ul. Beethovena zmiana jezdni na zachodnią, na której po około 500 metrach nastąpi nawrotka i dobieg do ul. Idzikowskiego, gdzie po skręcie w prawo usytuowana jest meta.

Organizatorzy przewidują puchary dla grupy adwokackiej: oddzielne dla pań i panów, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniej reprezentowanej izby adwokackiej na obydwu dystansach. Ponadto NRA ufundowała nagrodę dla warszawianki i warszawiaka, którzy dotrą na metę jako pierwsi na dystansie 5 i 10 km.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej organizuje wraz z OIRP Warszawa treningi biegowe z profesjonalnym trenerem i ćwiczeniami koordynacyjnymi, które mają na celu przygotowanie uczestników do Biegu Powstania Warszawskiego. Spotkania odbywać się będą w środy, dn. 4 lipca oraz 11 lipca b.r. się o godz. 19:30 na lekkoatletycznym stadionie Agrykoli. Zbiórka pod zegarem przy budynku głównym.

Na hasło „Adwokaci” hotel Best Western Hotel Portos przy ul. Mangalia 3a w Warszawie (hotel usytuowany naprzeciwko Toru Łyżwiarskiego „Stegny”) przygotował specjalną ofertę. Rezerwacja pokoju 1 lub 2-osobowego ze śniadaniem w specjalnej ofercie w cenie 220 zł brutto za dobę za pokój 1-os. i 240 zł brutto za dobę za pokój 2-osobowy jest możliwa w Dziale Rezerwacji pod adresem e-mailowym: hotel@bwportos.pl, tel.: 22 207 60 00.

Liczba pokoi dostępnych w tej ofercie ograniczona jest do 30. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji pokoju jest specjalna opłata za korzystanie z parkingu: samochód osobowy- 15,00 zł brutto/doba.Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski