Śladami chińskich cesarzy i czerwonych lampionów - zaproszenie dla adwokatów


Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA zaprosza adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę: "Śladami chińskich cesarzy i czerwonych lampionów", czyli wyprawę do najsłynniejszych zakątków Państwa Środka, od 25 kwietnia do 6 maja 2018 r. (długi weekend majowy).

Bogaty program wycieczki pozwoli odwiedzić miejsca niezwykłe. Trasa wycieczki poprowadzi od krańców Północnej Stolicy (Pekin) poprzez jedną z najpiękniejszych sekcji chińskiego muru: Simatai, malownicze miasteczko Gubei, gdzie oryginalna architektura z czasów ostatniej dynastii Qing pozwoli cofnąć się w czasie i przygotować na spotkanie z monumentalną armią ceramicznych żołnierzy w Xi'an.

W planach jest również poznawanie tajników chińskiej kuchni, symboliki starożytnych taoistów, w tym znaczenie wszechobecnych w Chinach czerwonych lampionów, by wreszcie stawić czoła nowoczesnej odsłonie Szanghaju i Hongkongu. Podróż w czasie zakończy się wizytą w kolonialnym Macao, słynącym nie tylko z portugalskiej architektury, ale także z pokaźnej ilości kasyn nieustannie rywalizujących z Las Vegas o palmę pierwszeństwa.

(pełny program wycieczki)

Organizacją wycieczki zajmuje się firma POLKA TRAVEL (www.polkatravel.pl), która zrealizowała wcześniej niezapomniane wycieczki do Ziemi Świętej (2016 r.) i do Indii (2017r.). Firma jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy turystyczne - SOIT (24 członków z całej Polski) a także światowego związku SITE, w których członkostwo jest skrupulatnie limitowane.

Osobą przewidzianą  w charakterze pilotki wycieczki jest znana nam z wyprawy do Indii,  Monika Galicka – psycholog stosunków międzykulturowych, podróżniczka, dziennikarz, specjalista w zakresie kultury, sztuki i tradycji krajów Azji i Pacyfiku, pilot wycieczek zagranicznych z 17- letnim stażem. 

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce w terminie do dnia 10 grudnia 2017 r. Wypełnione oraz podpisane umowy-zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: polka1@polkatravel.pl  bądź faksem na numer 41 366 47 77, a także o przeslanie informacji o przesłanym zgłoszeniu na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl  

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Panią Agnieszką Maliszewską z firmy Polka Travel. (tel : 0 41 366 4777) oraz z adw. Jerzym Ziębą ( tel. kom. 6001 999 526).

Cena wycieczki dla grupy 40 osobowej: 3450  PLN/os.  plus 1699 USD/os.  Zapłata w dwóch ratach: I- 2500 PLN/os. płatna w dniu zapisu. II rata - dopłata do całości płatna do dnia 20.03.2018r.

Istnieje możliwość ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji w imprezie w SIGNAL IDUNA. Szczegółowe warunki ubezpieczenia pod linkiem (zobacz link). Składkę ubezpieczenia należy uiścić wraz z wpłatą I raty zaliczki.

Wraz ze zgłoszeniem prosimy do dnia 10 grudnia 2017 r. przesłać kwotę 2500 zł. tytułem zaliczki na bilety lotnicze i potwierdzenie świadczeń hotelowych na rachunek bankowy POLKA TRAVEL - konto do wpłaty zaliczki: PARIBAS BANK POLSKA S.A. o/Kielce PLN 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001.

O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki. O ile nie udałoby się zebrać wymaganej liczby osób, zastrzegliśmy sobie
w Polka Travel prawo do bez kosztowego anulowania imprezy, wówczas nastąpi zwrot wpłaconych zaliczek do 30.12.2017.

Poprosiliśmy także Polkę Travel, aby dla Państwa komfortu zawarła wszelkie opłaty w cenie, w tym także obligatoryjne napiwki dla obsługi, bilety wstępu, opłaty lotniskowe, itp. W ten sposób oferta nie zawiera kosztów ukrytych, jakie często klienci biur muszą ponosić na miejscu. Świadczenia fakultatywne zostały wyodrębnione w programie jako dodatkowo płatne.

W załączeniu uprzejmie przedstawiamy program wycieczki wraz z wykazem świadczeń i informacjami dodatkowymi oraz druk umowy zgłoszenia uczestnictwa w imprezie.

(zobacz zaproszenie)

(zobacz druk zgłoszenia)

Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Chin spotka się z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży.

Serdecznie zapraszamy:

Adw. Jerzy Zięba (koordynator organizacji wycieczki)
Dziekan ORA w Kielcach

Adw. Stanisław Estreich
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/