Spływ kajakowy adwokatów Brdą


XIV Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa odbył się w dniach 29 lipca - 2 sierpnia. Wzięło w im udział ponad 50 osób, w tym m.in. adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. 

Bydgoska Izba Adwokacka miała przyjemność gościć liczną grupę adwokatów, aplikantów adwokackich oraz przyjaciół z innych środowisk, którzy pomimo zmiennych warunków pogodowych podjęli się trudu przemierzenia nurtów Brdy, na odcinku od zapory w Mylofie do przystani w Świcie.

Na zaproszenie adw. Justyny Mazur, dziekana izby bydgoskiej, adw. Michała Bukowińskiego, komandora spływu i adw. Ewy Czerskiej, członka komitetu organizacyjnego, odpowiedzieli adwokaci i aplikanci izb: częstochowskiej, katowickiej, krakowskiej, Lubelskiej, łódzkiej, olsztyńskiej, poznańskiej i warszawskiej, w liczbie ponad 50 osób.

Urokom Tucholskiego Parku Krajobrazowego uległ po raz kolejny adw.  Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej oraz debiutujący na spływie adw. Maciej Gutowski, dziekan izby poznańskiej. Wieczory spędzone przy ogniskach, wspólnych tańcach, w towarzystwie aktorów teatru improwizacji, a przede wszystkim na wodach Brdy, sprzyjały zawieraniu nowych znajomości, jak i zacieśnianiu starych przyjaźni. Brda powitała nas deszczem żegnała zaś słońcem, co nieomylnie uznać należy za zaproszenie na XV już Spływ. Do zobaczenia za rok.

adw. Michał Bukowiński, 

komandora spływu

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/