Spływ kajakowy izby koszalińskiej


Adwokaci i aplikanci adwokaccy izby w Koszalinie mieli okazję uczestniczyć w organizowanym po raz pierwszy, adwokackim spływie kajakowym. Impreza odbyła się 15 - 17 września na terenie gminy Borne Sulinowo w powiecie szczecineckim.

Malownicze pejzaże dorzecza Piławy i Rozlewisk Nadarzyckich stanowiły niezapomniane tło aktywnie spędzanego czasu. Wyjątkowo ładna pogoda umożliwiła także wspólną integrację przy ognisku i grillu, jak również rozegranie meczu w siatkówkę.

Miejsce organizacji spływu to nie tylko okazja do podziwiania piękna otaczającej przyrody, ale także wielu historycznych obiektów militarnych, pamiętających czasy II wojny światowej, a następnie okres funkcjonowania supertajnej bazy wojsk byłego ZSRR. Kłomino, znane miłośnikom historii jako „miasto widmo”, to nazwa postsowieckiej miejscowości, w której zapewnione były noclegi członków izby, a która jeszcze kilka lat temu nie istniała oficjalnie na mapach Polski. Zwieńczeniem integracji była wspólna, momentami ekstremalna, trasa, którą uczestnicy przejechali samochodem ciężarowym Star, po terenach byłego poligonu radzieckiego oraz pośród największych w Europie wrzosowisk.

Wsparcie Okręgowej Rady Adwokackiej pozwoliło na sfinansowanie zakupu specjalnie przygotowanych na ten cel, pamiątkowych koszulek. Żegnający się ze sobą adwokaci i aplikanci izby adwokackiej w Koszalinie zadeklarowali chęć kontynuowania tego typu spotkań w sposób cykliczny, poczynając od przyszłego roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spływu na facebookowym profilu ORA Koszalin. 


adw. Krzysztof Kaszubski
Okręgowa Rada Adwokacka w Koszalinie


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/