Szczegóły dotyczące Biegu Powstania Warszawskiego

Już w następną sobotę – 29 lipca – odbędzie się XXVII Bieg Powstania Warszawskiego. Do grupy adwokackiej zapisały się 164 osoby. Poniżej przedstawiamy szczegóły organizacyjne dla uczestników Biegu.

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu Powstania Warszawskiego na stadionie Polonii, w strefie adwokata (strefa znajduje się w tym samym miejscu co w roku ubiegłym – zobacz mapkę) w godzinach 18.00-19.15.

Istnieje możliwość wcześniejszego odbioru pakietu w biurze NRA, w dniach 24-27 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 (ul. Świętojerska 16, pokój biura prasowego). Jeśli ktoś z Państwa chciałby odebrać pakiet w imieniu innej osoby, to prosimy o  przyniesienie „Deklaracji uczestnictwa” uczestnika, przez niego wypełnioną i podpisaną. Pobierz deklarację: https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/imprezy-sportowe/27-bieg-powstania-warszawskiego/biuro-zawodow/dokumenty  

Tradycyjnie grupa adwokacka będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata”, gdzie na sportowców czekać będą napoje chłodzące i przekąski.

Ze względu na to, że strefa adwokata jest miejscem wydzielonym dla osób zapisanych na bieg w grupie Adwokatura Polska osoby z zewnątrz nie będą wpuszczane chyba, że są to osoby towarzyszące biegaczom.

W tym roku „Strefa Adwokata” będzie się znajdowała po prawej stronie parkingu znajdującego się przed głównym wejściem na dziedziniec stadionu. Na bramie przed wejściem do strefy będzie tabliczka z logotypem Adwokatury. 

W tym roku start biegu jest w innym miejscu niż zazwyczaj. Każdy biegacz będzie miał dwie godziny na pokonanie trasy. Zobacz trasę biegu.

Plan wydarzenia:

18:00 - 19:15 - odbieranie pakietów

18:00 - 19:30 - przebieranie się, oddanie rzeczy do szatni

19:30 - 19:45 - rozgrzewka przed biegiem na 5km

19:45 - 19:50 - przejście na linię startu biegu na 5km do wybranej przez siebie strefy czasowej

20:30 - 20:45 - rozgrzewka przed biegiem na 10km

20:45 - 20:50 - przejście na linię startu biegu na 10km do wybranej przez siebie strefy czasowej

poczęstunek, możliwość przebrania się

wręczenie pucharu 

23:30 - przewidywany koniec imprezy

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski