Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dziekana bielskiej izby

I Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej odbędzie się w Zawoi, koło Suchej Beskidzkiej, od 8 do 10 grudnia.

Impreza sportowa będzie połączona ze szkoleniem zawodowym z możliwością uzyskania punktów szkoleniowych. Planowane są również inne atrakcje dla osób nie biorących udziału w turnieju, tj. m.in. drużynowy turniej w kręgle z nagrodami, a także nauka tańca zumby. 

(zobacz szczegółowy program)

(regulamin rozgrywek)

Zgłoszenie uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu wraz z wypełnionymi załącznikami i potwierdzeniem wpłaty należy przesyłać do dnia 30 września 2017 r. na adres ORA Bielsko - Biała email - ora.bielsko-biala@adwokatura.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają organizatorzy, adwokat Krzysztof Lewandowski - kris_lew@op.pl - 607 247 633 albo adwokat Karol Dudziak - adwokat.dudziak@gmail.com - 781287044

Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt uczestnictwa osoby nie biorącej udział w turnieju piłkarskim to kwota 430 zł, natomiast uczestnicy turnieju piłkarskiego 530 zł (uwzględniające dodatkowe koszty ubezpieczenia, sędziów, obsługi medycznej i technicznej, napojów, hali).

Organizatorem turnieju jest Okręgowa Rada Adwokacka w Bielsku-Białej, a patronat nad turniejem obejmie Naczelna Rada Adwokacka. Turniej będzie wsparty przez sponsorów, takich jak m.in. dealer samochodowy BMW Sikora w Bielsku - Białej.

(formularz zgłoszeniowy drużyny)

(formularz zgłoszenie indywidualne)

(oświadczenie uczestnika)

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry