Turniej „Kometka CUP” już 17 września w Warszawie


Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza do udziału w  II edycji Turnieju Badmintona i Tenisa Stołowego Izby Adwokackiej w Warszawie "Kometka Cup". Odbędzie się on 17 września w warszawskim Ośrodku Sportowym Solec.

W turnieju mogą wziąć udział adwokaci, radcowie prawni, aplikanci tych zawodów oraz ich rodziny, a także przedstawiciele innych zawodów prawniczych. Członek rodziny lub przedstawiciel innego zawodu prawniczego, może zagrać tylko w grze podwójnej, w parze z adwokatem albo aplikantem adwokackim.

W turnieju rozegrane będą dwie konkurencje: badminton (singiel kobiet i singiel mężczyzn, a także gry podwójne: debel lub mikst, w zależności od liczby zgłoszeń i możliwości organizacyjnych) oraz tenis stołowy (singiel kobiet i singiel mężczyzn).

Do dyspozycji zawodników są 4 korty do badmintona i 7 stołów do tenisa stołowego. 

Początek turnieju w warszawskim Ośrodku Sportowym Solec, przy ul. Solec 71 o godz. 12:00. Rozdanie nagród i zakończenie turnieju planowane jest ok. godz. 18:00.

Wpisowe: 30 zł (aplikanci) oraz 50 zł (pozostali uczestnicy) płatne na miejscu podczas rejestracji. Ilość miejsc na liście uczestników jest ograniczona.

Zgłoszenia na badmintona na adres apl. adw. Barbary Trzeciak trzeciak.barbara@gmail.com zaś na tenisa stołowego na adres apl. adw. Roberta Bednarczyka robert.bednarczyk@yahoo.pl

(pobierz fomularz zgłoszeniowy)


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/