V Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej 22 maja

V Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej odbędzie się 22 maja na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Gonitwa odbędzie się pod patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Grzegorza Majewskiego oraz przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisława Estreicha. 

Bomba pójdzie w górę godz. 16:45. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury oraz Totalizatora Sportowego. Zwycięski koń́ zostanie udekorowany derką z logo Adwokatury Polskiej.

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA, mające na celu integrację warszawskiej palestry. Popularność tego wydarzenia rośnie - w tym roku organizatorzy spodziewają się ok. 400 gości.

Wydarzenie ma również charakter wizerunkowy, gdyż przed Gonitwą publiczność́ usłyszy zapowiedź o roli i historii samorządu adwokackiego. W tym roku na terenie Toru Służewiec promowana też będzie ogólnopolska kampania "Zapytaj Adwokata".

Komisja Kultury Sportu i Turystyki wraz z Kołem Kobiet przy Okręgowej Radzie Adwokackiej planuje zorganizowanie konkursu z nagrodami na najlepsze nakrycie głowy.

Więcej informacji o gonitwach:  www.torsluzewiec.pl


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry