V Karnawałowy Bal Adwokatury w Warszawie


Na piątym Karnawałowym Balu Adwokatury, zorganizowanym przez izbę warszawską 14 lutego br., bawiło się w tym roku ponad 450 gości. To największa frekwencja w historii tego Balu, który jak co roku odbył się w restauracji “Forteca”.

Palestrę warszawską i honorowych gości powitał adw. Paweł Rybiński, dziekan ORA w Warszawie  wraz z adw. Dominiką Stępińską-Duch oraz adw. Jakubem Jacyną - głównymi organizatorami imprezy. Swoją obecnością zaszczycili bal m.in.: adw. Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, poseł na Sejm RP, prof. Krzysztof Rączka, dziekan WPiA UW, r.pr. Gerard Madejski, wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Stefan Gintowt w imieniu samorządu komorników.

Tradycyjnie zorganizowano kasyno oraz loterię wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. Beck - głównego sponsora balu, firmę Kręgliccy Restauracje i Catering oraz J.A. Baczewski. Zwycięzców wylosowała adw. Monika Rajska.

W balu wzięli udział przedstawiciele innych środowisk, a najliczniej lekarze i radcowie prawni. Zabawa przy muzyce Eljasz Band oraz hitach granych przez DJa Szymona Chąciaka trwała do samego rana.

 

fot. Michał Borowski/archiwum ORA

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/