V Strzeleckie Mistrzostwa Adwokatury - Wrocław 2018

W ramach obchodów 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej, Dziekan ORA we Wrocławiu, wrocławskie Adwokackie Stowarzyszenie Strzeleckie i Kolekcjonerskie wraz z Komisją Sportu, Turystyki i Integracji Środowiskowej przy wrocławskiej izbie zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich do udziału w V Strzeleckich Mistrzostwach Adwokatury - Wrocław 2018.

Mistrzostwa odbędą się 12 maja na strzelnicy Sekcji Strzeleckiej Wojskowego Klubu Strzeleckiego "Śląsk" we Wrocławiu przy ul. Świątnickiej 36.

Zawodnikami w/w imprezy mogą być przedstawiciele wszystkich zawodów prawniczych. Zawody będą obsługiwane przez kadrę sędziowską  i instruktorską Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk” Wrocław. 

Udział w zawodach nie jest uzależniony od posiadania jakichkolwiek uprawnień zawodniczych lub pozwoleń na broń. Organizator zapewnia broń, oraz amunicję i opiekę doświadczonego instruktora strzelectwa sportowego w ramach opłaty startowej.

W mistrzostwach przewidziane są konkurencje:

a) pistolet sportowy 25m, 
b) pistolet centralnego zapłonu 25m 
c) karabin sportowy 50m

We wszystkich konkurencjach zawodnicy oddają po 5 strzałów próbnych, oraz po 10 strzałów ocenianych.

(zobacz program)

OPŁATYpo 60 zł od udziału w każdej ze zgłoszonych konkurencji w punktach - a,b,c.

Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej.

(pobierz formularz zgłoszeniowy)

Wypełniony oraz podpisany formularz zgłoszeniowy  prosimy przesyłać w formie skanu do dnia 10 maja 2018 r. na adres e-mail m.eisermann@wp.pl lub listownie na adres ORA we Wrocławiu, ul. Sądowa 4, 50-046 Wrocław. Zawody odbędą się pod warunkiem dokonania w ww. terminie przynajmniej 30 zgłoszeń.

Wpłaty opłat startowych prosimy dokonywać na rachunek ORA we Wrocławiu BOŚ 81 1540 1030 2001 7762 9940 0001 z dopiskiem „mistrzostwa strzeleckie adwokatury”.

(zobacz zaproszenie)

 

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski